reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja po krwawieniu dostałam 6 tabletek d

Ja po incydencie z krwawieniem dostałam 6 tabletek na dzień. Podobno 1 to za mało.
Ja plamiłam na różowo w piątek, póki co mam brać dwie dziennie, po jednej rano i wieczorem. Oby nic więcej się nie działo
 
reklama
Dziewczyny!
Przepraszam że tak wchodzę do Was tutaj z pytaniem, ale Wy na pewno potraficie szepnąć dobre słowo.
Powiedzcie co to jest na USG. Czy to ciąża?
Lekarz zrobił pomiar a mówi że nic nie widać. Kazał przyjść za tydzień.
Przepraszam jeszcze raz, że tak wprost Was pytam.
Wedlug aplikacji 5 tydz i 4 dzień.
 

Załączniki

  • f83fcbb4-bb6d-41b8-8f02-78edd8a6679f.jpg
    f83fcbb4-bb6d-41b8-8f02-78edd8a6679f.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 95
No i lipa 😞 wczoraj bladoróżowy śluz...dzisiaj krew i brunatny śluz 😞 wykupiłam duphaston i już wzięłam jedną tabletkę 🤷 zdołowałam się na maksa 😭

Nie chce straszyc ale z krwawieniem odrazu jedz na sor albo dzwon do swojej doktorki, u mnie to wlasnie zwiastowalo poronienie i nawet duphaston brany przez tydzien nic nie pomogl

Dzieki dziewczyny za slowa wsparcia, przechodzilam juz to 2 razy... za was wszystkie trzymam mocno kciuki
 
Może chodziło mu o to, że jeszcze serca nie widać [emoji4] pęcherzyk jest z zawartością [emoji4]
Dziewczyny!
Przepraszam że tak wchodzę do Was tutaj z pytaniem, ale Wy na pewno potraficie szepnąć dobre słowo.
Powiedzcie co to jest na USG. Czy to ciąża?
Lekarz zrobił pomiar a mówi że nic nie widać. Kazał przyjść za tydzień.
Przepraszam jeszcze raz, że tak wprost Was pytam.
Wedlug aplikacji 5 tydz i 4 dzień.
 
Ojej dziewczyny myślałam, ze mdłości mi przechodzą już, bo to 10tydz.... ale gdzież, od poniedziałku do środy- rewelacja mdlilo tylko z rana, dzis jest katastrofa już ponownie 🤢🥵

Dziewczy które były już w ciazy wcześniej, kiedy wam minęły te mdłości w poprzednich ciążach?
W poprzedniej nie miałam w ogóle, w tej jest masakra ale z każdym dniem trochę lepiej. Najgorzej chyba wieczorem. Myślę, że już niedługo będzie dobrze.
 
Ojej dziewczyny myślałam, ze mdłości mi przechodzą już, bo to 10tydz.... ale gdzież, od poniedziałku do środy- rewelacja mdlilo tylko z rana, dzis jest katastrofa już ponownie 🤢🥵

Dziewczy które były już w ciazy wcześniej, kiedy wam minęły te mdłości w poprzednich ciążach?
Hej, mnie mdli czwarty tydzień, codziennie rano wymioty. Mój rekord to 5 razy jednego dnia a dziś bylo 4 razy. Tez jestem 9-10 tydz. teraz i jestem tym zmęczona tym bardziej że nie brałam L4 i normalnie pracuje. Pocieszam się tylko, ze objawy sa cały czas... lepsze to niż nagly brak jakichkolwiek objawów... trzymaj się!
 
reklama
Niestety zegnam sie z wami, rano zauwazylam zywa krew pojechalam do szpitala do mojej pani doktor, dziecko nie uroslo od tamtego tyg nic, serduszko pracuje nie wyraznie, krwawie juz teraz jak na okres, w piatek mam isc jeszcze raz do szpitala skontrolowac. Zycze wam nudnych 9 miesiecy i duuzo zdrowka dla was i waszych maluszkow
Jeny tak strasznie mi przykro:( ja miałam tez takie przejście - wiec nic więcej nie potrafię powiedzieć bo wiem, ze to bardzo boli
 
Do góry