reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jestem po trzech obumarłych ciążach. Teraz miałam krwawienia, plamienia i spadającą betę. Pomimo dpadającej bety tydzien później byla zywa ciaza, ale nigdy nic nie wiadomo. Gin twierdzi, że mogli mi pomylić wyniki.
i jak po Twojej wizycie u gin? Wszystko w porządku?
 
W tym linku jest napisane, ze po okresie organogenezy, więc to tylko pierwsze kilka tygodni (8-9), ktoś doradził Ci czekać po 16-20 tygodnia?

Pytam z ciekawości, bo ja zaplanowałam na 14+5, to była pierwsza dostępna data i wydawało mi się, ze to drugi trymestr i juz zupełnie ok :)
Zgadza się, w stanowisku jest okres organogenezy. Czytałam 3 wywiady z lekarzami i każdy wskazał inny tydzień-jedna Pani doktor nawet 10. 16 wydaje mi się padł w jakimś wywiadzie udzielonym przez profesora który kieruje PTGiP. Mój ginekolog nie każe czekać do 16.
 
Tak doczytałam powoli że jest jakieś prywatne forum. Wszyscy się na nie przenoszą czy jest tylko dla wybranych? :) :)
 
Ojej dziewczyny myślałam, ze mdłości mi przechodzą już, bo to 10tydz.... ale gdzież, od poniedziałku do środy- rewelacja mdlilo tylko z rana, dzis jest katastrofa już ponownie 🤢🥵

Dziewczy które były już w ciazy wcześniej, kiedy wam minęły te mdłości w poprzednich ciążach?
 
No ja właśnie w diagnostyce robiłam i wyszło 560 za te podstawowe i grupę krwi z jakimś oznaczeniem. Ja bym chyba zaczekała z tym szczepieniem do dokarmienia malucha ale ja wogole się boje szczepienia a z drugiej strony jak nas nie wezmą rodzic bo nie szczepione? Gdybym była pewna że tylko mnie może dopaść gorączka i moje zapalenie stawów się nie pogorszy to spoko ale nie ma 100%pewnosci że na malucha to nie wpłynie.
 
No i lipa 😞 wczoraj bladoróżowy śluz...dzisiaj krew i brunatny śluz 😞 wykupiłam duphaston i już wzięłam jedną tabletkę 🤷 zdołowałam się na maksa 😭
 
No i lipa 😞 wczoraj bladoróżowy śluz...dzisiaj krew i brunatny śluz 😞 wykupiłam duphaston i już wzięłam jedną tabletkę 🤷 zdołowałam się na maksa 😭
Przepraszam ale nie pamiętam już kto co pisał, działo się coś wcześniej?może to krwiak jakosl pękł? Czytałam że brązowa krew to jeśli wcześniej coś się dzialo
 
reklama
Ja po krwawieniu dostałam 6 tabletek d
No i lipa 😞 wczoraj bladoróżowy śluz...dzisiaj krew i brunatny śluz 😞 wykupiłam duphaston i już wzięłam jedną tabletkę 🤷 zdołowałam się na maksa 😭
Ja po incydencie z krwawieniem dostałam 6 tabletek na dzień. Podobno 1 to za mało.
 
Do góry