reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Czy dokucza wam rwa kulszowa ? 🧐 nie łączyłam tego z ciąża, ale ostatnio doczytałam gdzieś, że bardzo prawdopodobne, że to przez ciąże. Wczoraj chodzić normalnie chodzić nie mogłam, kuśtykam jak szalonooki Moody z HP 😜
Od czasu do czasu mnie pobolewają korzonki jeśli to to 🙈🙈
 
reklama
Od czasu do czasu mnie pobolewają korzonki jeśli to to 🙈🙈
To u mnie taki jakby nacisk na nerw w okolicach pośladka i promieniuje praktycznie na całą nogę. Ale tylko z jednej strony. I tylko przy konkretnym ustawieniu 😄. Czasami zapominam i za pewnie się ustawie w tej pozycji której boli i wtedy dopiero masakra 😅 No i wczoraj tez chodzić nie mogłam bo bolało pierwszy raz w trakcie chodzenia
 
Ja tez mam silne przeczucie co do płci :) skąd? Nie wiem, po prostu, jakoś tak czuje, z córką czułam, ze będzie dziewczynka, natomiast jeśli moje przeczucie się nie sprawdzi to trudno, będę tak samo szczęśliwa bo płeć nie ma żadnego znaczenia dla mnie :) byle zdrowe :) Czuje, ze będzie chłopiec :)
Ja czułam ze pierwsze to syn - jest córka. 2gie że córka- jest syn 🤦‍♀️. Teraz czuje, że córka - do 3ch razy sztuka 🙈🙈🙈.
 
Ja wiem, że odpuszczenie, to najlepsze, co mogę zrobić. Jak mi spadła ta beta i krwawiłam, to wtedy już odpuscilam totalnie i nie przejmowalam się, myśląc, że nic z tego już nie będzie. A teraz znów panika. Już z pracy się wypytują kiedy wrócę, a liderka zgodnie z moja prośbą powiedziała tylko kierownikowi. Ale co ja mam powiedzieć jak ludzie chcą że mną coś ustalać i planować i myślą, że wrócę 17 maja.
No unie to samo, mam czas do dzisiaj zeby sie okreslic czy wracam czy nie bo kierowniczka chce powiedzieć właścicielowi, żeby można było zacząć rekrutację. Ja miałam 2 tygodnie urlopu i teraz 2 tyg l4, wszyscy myślą że covid albo coś egzotycznego 😉. Ale dziś mam lekarza, jak będzie biło serduszko i malenstwo uroslo prawidlowo to dam jej zielone swiatlo zeby wszystkim powiedziała.
 
ale cos w tym jest, ja znam dziewczynę, która ma 2 zdrowe córeczki, a poroniła chyba 3 albo 4 ciąże z chłopakami, i ona tez nie ma brata tylko siostrę, wiec jej mama tez nigdy chłopca nie miała.
Szwagierka poroniła 2 razy, badań nie robiła a ma 3ch zdrowych synów. Czasem tak jest. Teściowa - 4ech synów miała.
 
Ja w pierwszej ciąży nastawiłam się na syna syn syn wszystkie koleżanki do około w ciąży z chłopcami wiec i u Nas musi być wymarzony Franek i tak było aż do pierwszych badań prenatalnych kiedy Pan dr powiedział będzie dziewczyna na 80% i nastąpił kryzys ale ja dziewczynka ma być chłopak tydzień płakałam nie miałam nawet imienia a teraz nie zamieniła bym mojej łobuzach na nic innego . Z perspektywy czasu widzę jakie to było głupie teraz nie mam przeczucia nie skupiam się na tym ważne żeby było zdrowe 😀 Znając moje szczęście mam masę ciuszków dla dziewczynki w różu to pewnie będzie chłopak 😁 ja tak w życiu mam wszystko na opak
 
No ja właśnie mam takie silne przeczucie, z córką tez miałam i się sprawdziło, zobaczymy jak teraz, ale nie nastawiam się :) będzie co będzie byle zdrowe :)
 
U mnie wg teorii Ramzi i Nub wychodzi dziewczynka ale czy ja temu ufam to nie wiem. Jak robiłam badania genetyczne to w ostatniej ciąży to wyszedł chłopiec. Teściowa do mnie że podejrzewa że ja 3 poprzednie ciążę miałam chłopców i temu ronilam a teraz będzie dziewczyna i dlatego ciąża żywa. Może coś w tym jest, się okaże...

A nie za wczesnie jeszcze na nub? Zazwyczaj na prenatalnych dopiero mozna z tej metody skorzystac
 
A nie za wczesnie jeszcze na nub? Zazwyczaj na prenatalnych dopiero mozna z tej metody skorzystac
nie wiem nie znam się na tym czy to dwie osobne teorie czy jedna nie czytałam o tym glebiej jestem na 4grupach o tej nazwie zagranicznych i polskiej i po prostu na każdej ludzie piszą to samo że dziewczyna ale na co oni patrzą co oni widzą to ja tam nie wiem. Dlatego podchodzę do tego z dystansem.
 
reklama
A nie za wczesnie jeszcze na nub? Zazwyczaj na prenatalnych dopiero mozna z tej metody skorzystac
Jak wygooglowałam teorie nub to było właśnie na przykladach też tego usg z zarodeczkiem malutkim, aż sprawdziłam i usg z córką się sprawdziło a teraz wskazuje na chłopca tak jak mam przeczucie, ciekawe czy się sprawdzi 🙈🙈
 
Do góry