reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

ooot, to mnie właśnie wieczorem, w nocy i rano, po południu jest ok
Czy,i nie bez przerwy, po południu jest ok :) ale tez pewnie jakbym cały czas to czuła to tez pewnie nic takiego, macica Ci się rozciąga, maleństwo jest jeszcze malunie ale rośnie bardzo szybko i macica ciagle się do tego dostosowuje, te dolegliwości dopiero koło 2 trymestru mijają :)
 
reklama
Dziewczyny, a czy Wy macie objawy non stop? O ja z objawów to mam tylko lekko dołącz piersi, a i to nie cały czas. Raz bolą i wydają się takie pełne, a raz nie bolą w ogóle. Martwi mnie to.
Jeśli cię to pocieszy to ja od początku ciąży nie mam prawie żadnych objawów prócz powiększonych piersi i lekko czasami bolą i bardzo rzadko mdli mnie ale po parę sekund i to tylko jak już jestem mega głodna 😊
 
Jeśli cię to pocieszy to ja od początku ciąży nie mam prawie żadnych objawów prócz powiększonych piersi i lekko czasami bolą i bardzo rzadko mdli mnie ale po parę sekund i to tylko jak już jestem mega głodna 😊
Mam podobno, bolą mnie piersi i czasem mdli jak jestem głodna, a poza tym nic, no czasem potrzebuje pospać w ciągu dnia 😉W ciąży z córką miałam tak samo😉
 
Dzień dobry miłej niedzieli 😁 u nas dziś ma być 21 stopni no szał 😁 chodzą za mną lody wiec popołudniu się skuszę mąż ma dziś szczepienie na COVID zobaczymy czy szczepionki dotarły. Położna przyniosła mi córcię kilka minut i cc położyła koło lewego policzka i kazał odwrócić do niej głowę tak się poznałyśmy pamietam jak w sekundzie się uspokoiła jak mnie poczuła super wspomnienia ❤️


Moja ginekolog nie sprawdza tętna na tym etapie pokazała mi 21.04 tylko maleńkie serduszko które biło i tyle teraz wizyta 19.05. A nie sprawdza ponieważ mówi ze na tym etapie to duże obciążenie dla maluszka jednak fale elektromagnetyczne które przewodzą są niebezpieczne i dopiero zawsze po prenatalnych zaczyna puszczać mi tętno. Trzymam kciuki napewno będzie dobrze ❤️❤️ Fasolki są bardzo silne ❤️
Ona mi tez nie puszcza tętna, tylko robi pomiar wedle usg i tam przez jakiś czas się liczy tętno
 
Mam wizytę na poniedziałek. Z drugiej strony zastanawiam się, skąd on wiedział, ze serce wolno bije, skoro nawet nie zmierzył tętna... bo mu się po prostu nie chciało. Ja rozumiem, ze się spieszył i wgl, ale może bije wolno ale trochę wolniej niż norma, a nie ze zupełnie wolno.
Niestety doświadczenie. Ja w poprzedniej ciąży miałam mierzone -98 za wolno. Tydzień później n IP - zarodek nie urósł i babka, która mnie badała tylko spojrzała na USG i też mówi że 90 uderzeń, tydzień później już było po wszystkim :(. W tej ciąży z kolei na IP tylko popatrzyła i wpisała 155 uderzen, też nikt nic nie mierzył.
 
reklama
Do góry