reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Miałam nacinane w pierwszym ale też popekalam. Połatali mnie jakoś. 2gie urodziłam naturalnie w domu bo karetka nie dojechała i popekalam na Maxa- też mnie połatali choć miałam 2go stopnia aż do odbytu 🤦‍♀️(sory za obrazowy opis). Ogólnie zdecydowanie lepiej być nacinanym bo dużo łatwiej to pozszywać. 3ci też będzie naturalny mam nadzieję z nacieciem jak będzie potrzeba.
Losz ty jesteś twarda Babka jak 3raz będziesz rodzice😱ja chyba bym miała traumę

Ja rodziłam 2 razy naturalnie i za każdym razem nacinane krocze. Ładnie mnie zszyli 🤣mąż się śmiał po pierwszym porodzie że chyba trochę za mocno mnie zszyli😁😁😁
Właśnie mnie źle zszyli:/ po miesiącu pękło wszystko koszmar...
Pandemia i szukanie lekarza który to naprawi:(


Dziewczyny A jak ta blizna pracowała podczas ciąży? Była jakaś odczuwalna?
 
Co do porodu to u mnie nie chcieli wyjść miałam wywoływane 7 dni po terminie
Syna rodziłam 9 godzin
Córkę to takiego porodu nie miałam nawet nie sądziłam ze tak można rodzic .... nic mnie nie bolało tylko brzuch mi się napinal i malał , z chłopakami miałam z krzyża i brzucha i wiem jak poród boli a córkę to jak mnie zbadała i położyła szybko na fotel to z 15 min bez boli ... nawet nie wiedziałam kiedy przeć 🙈
 
Co do porodu to u mnie nie chcieli wyjść miałam wywoływane 7 dni po terminie
Syna rodziłam 9 godzin
Córkę to takiego porodu nie miałam nawet nie sądziłam ze tak można rodzic .... nic mnie nie bolało tylko brzuch mi się napinal i malał , z chłopakami miałam z krzyża i brzucha i wiem jak poród boli a córkę to jak mnie zbadała i położyła szybko na fotel to z 15 min bez boli ... nawet nie wiedziałam kiedy przeć 🙈
no ja z córką trochę się umęczyłam ale od momentu wejścia do szpitala do urodzenia minęła godzina 🤣
 
Są tu mamy które rodziły naturalnie drugie dziecko i miały nacinane krocze w pierwszym porodzie? :)

Ja rodzilam 3 razy i za kazdym razem mialam nacinane krocze plus przy ostatnim porodzie pekla mi szyjka i tez mi ja szyli, po drugim porodzie polowe szyli na zywca bo glupia nie chcialam wiecej znieczulenia a to co mi dali przestali dzialac, ogolnie pierwszy porod i ostatni to byla jakas maskara, bo nic nie chcialo.ruszyc, zawsze rodzilam po terminie, dwa porody wywolywane oksy i za kazdym razem przebijany pecherz plodowy, nawet z corka jak.mialam juz 8 cm rozwarcia nie pekl 🙂

Dziewczyny, które rodzily córki miałyście specyficzne objawy w ciąży zgodne z zabobonami typu chec na słodkie, wymioty, gorzej wygladalyscie itd...?

Ja pamietam ze z pierwsza corka wymiotowalam i bardzo zle.sie czulam, czekolade jadlam tonami 🤣 z druga corka nie pamietam jak bylo, jakos nie moge sobie przypomniec, a z synem mdlosci tylko wieczorami
 
Cześć dziewczyny, na początku trochę o mnie. Mam 2 córki (14 I 13) lat. I zamarzylo nam sie jeszcze jedno dziecko. Staraliśmy się trochę i w zeszłym roku pod koniec czerwca zobaczyłam 2 kreseczki. Radość nie do opisania. Niestety 30 lipca dowiedziałam się że serduszko nie bije A był to już 11 tydz. Od października znowu zaczęliśmy się starać ale po drodze krwiak i niedobory witamin, Hashimoto. Trochę do ogarnięcia. A tu 23 kwietnia niespodzianka 2 kreseczki. Radość przeplata się z przerażeniem czy wszystko teraz będzie ok. Trzymajcie kciuki.

Trzymam mocno kciuki i gratulacje 🙂 kiedy pierwsza wizyta?
 
reklama
Do góry