reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Słuchajcie a jakieś kremy to lepiej kupować w aptece czy rosmanie ?

Pamietajcie ze kremy i tak nie przebija genow :) jak sie beda mialy zrobic rozstepy to i tak sie zrobia, ja sie cala pierwsza ciaze smarowalam i tydzien przed porodem mi wyszly na tylku, cyckach po bokach a na brzuchu po 3 ciazach nie mam ani jednego
 
reklama
Hello
Nie mogę Was nadrobić😬

U mnie najgorzej jest wieczorem, najpierw, jak się zaczęło było cały dzień, a teraz miewam już czasem nadzieję, że odpuściło i wieczorem fatalnie się czuje

Nie. I jeśli będę w stanie ukrywać, to jeszcze dłuuugo nikomu nie powiemy. Chciałabym aż do amniopunkcji nic nie mówić.
A czemu do amniopunkcji? Zakładasz ze będziesz mieć amniopunkcję w ciąży?
 
na becikowe i tak jest prog 1900 zl na osobę, prawda? Ostatnio szukałam informacji na ten temat i się zdziwiłam. Myślę że większość osób które będzie korzystało z prywatnej opieki przekracza ten próg. Powinno to być dla każdej rodziny...
Wydaje mi się, że się zgadza, tylko trzeba doliczyć kolejnego członka rodziny do podziału 😁😉
 
To akurat bez sensu, próg tylko 1900zl, tyle płace podatków, a mi się te pieniądze nie należą, tylko mam fundować komuś innemu, uwielbiam ten kraj🤣
No dokładnie, płacę podatki, do lekarzy praktycznie nie chodzę, a jak urodziłam dziecko to nic nie dostałam, o sorry, dostałam list z gratulacjami od prezydenta miasta i bodziaka, który nawet się nie przydał bo był z krótkim rękawem, a rozmiar pasował na małego jak przyszła zima 😅 uważam, że te pieniądze powinien każdy dostać, tak od państwa, w końcu jesteśmy takim prolife krajem.
 
na becikowe i tak jest prog 1900 zl na osobę, prawda? Ostatnio szukałam informacji na ten temat i się zdziwiłam. Myślę że większość osób które będzie korzystało z prywatnej opieki przekracza ten próg. Powinno to być dla każdej rodziny...
W Krakowie jest gminne becikowe i na 3cie i kolejne dziecko próg dochodowy jest zniesiony :D więc się zalapię 🥳
 
reklama
@Lunka85
Jesteś pewna? Coś takiego znalalzlam na stronie bip.krakow.pl "Świadczenie przysługuje, jeżeli dochód na osobę w rodzinie ustalony na podstawie ustawy o świadczeniach rodzinnych nie przekracza kwoty 1 000 zł.". A już doczytałam, że przy karcie rodzina już nie ma progu.
 
Do góry