reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny a do którego tygodnia tak mogą męczyć mdłości??? Ja w poprzedniej ciąży praktycznie ich nie miałam, a teraz to cały dzień mnie mdli🤢
 
reklama
jak ja dwa tygodnie temu poszłam do lekarza to myślałam że jestem 4+6, też nic nie wiedział. Beta wyszła 900. Dwa tygodnie później okazało się że ciąża jest o 5 dni mlodsza.. I teraz już wszystko pięknie widać i jest serduszko. Także nie załamuj się. Rób betę i za tydzień niech sprawdzi czy już coś widać 😉 trzymam kciuki
Mam nadzieje, ze umnie tez tak bedzie. Bo jakiegos stresa zlapalam...
 

Załączniki

  • Screenshot_20210416-195310.png
    Screenshot_20210416-195310.png
    114,6 KB · Wyświetleń: 65
To już duże wartości, przyrost nie będzie już taki duży [emoji6] przy takich wartościach już bierze się bardziej pod uwagę obraz USG [emoji846] wiem, że łatwo się mówi, ale nie stresuj się [emoji6]
Trochę mnie to podniosło na duchu ale mimo wszystko mam same czarne myśli po poprzedniej stracie [emoji3064] We wtorek na szczęście mam wizytę. Nie wiem jak wytrzymam te kilka dni.
 
reklama
Do góry