reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dobra.. Gin zaszwonil . w srode bylo 752 dzisiaj 2000 . zameldowal mnie w szpitalu..zaraz jade..nie wiem co o tym myslec..pozamaciczna i tyle w gore ? Fuck.
Przecież to jest przyrost o ok. 130 % to dlaczego niski? Ja miałam podejrzenie pozamacicznej w zeszłym maju. Najpierw mi urosło w tydzień z 64 do 71 beta a na koniec w dniu zabiegu (po 1,5 miesiąca) miałam koło 300 betę i okazało się po lyzeczkowaniu ze jednak było w macicy tylko nie mogli dostrzec poniżej 1000 bety. Jeśli w środę było 752 to nie widział ale dziś 2000 to przecież powinni już dziś widzieć. W szpitalu zrobią Ci usg i zobaczysz ze wszystko będzie ok :) pewnie po prostu młodsza ciąża i tyle
 
reklama
Ja nie mam jakiegoś doświadczenia, ale wydaje mi się, że mimo to, że jesteśmy w ciąży dalej możemy mieć jakieś problemy żołądkowe/jelitowe itp. przecież może nas coś boleć po jakimś posiłku czy coś może nam coś zaszkodzić.
Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że to nic takiego. To moja pierwsza ciąża, chyba trochę panikuję.
 
Hej Dziewczyny! Mam pytanie, bo sama już głupieje. Pobolewa mnie brzuch, bardziej czuje go niż boli, ale trochę jak przy zatruciu pokarmowym (tak mi się wydaje) ale nie mam żadnych innych niepokojących objawów. I tak się zastanawiam czy powinnam się martwić czy to zmiany hormonalne wpływają na jelita? Może ktoś też tak ma albo miał? Dzisiaj u mnie 6+1 😉 pierwsza wizyta w poniedziałek ✊
tak, spokojnie to jednen z najbardziej normalnych objawow ;)
 
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...
Mnie pierwszy raz zaczęło mdlić pare dni przed spodziewana miesiączka. Obecnie od trzech tygodni mam problem z 🤢🤮, źle reaguje na zapachy, wręcz okropnie 🙈 mam nadzieje, że się skończy, a od jutra zaczynam już 8 tydzień ♥️
 
Dziewczyny czy wam też hormony tak buzują ? Od wczoraj u mnie tragedia 🥺 mogę płakać non stop i mam wrażenie że cały świat jest przeciwko mnie . A wiem że nie powinnam się denerwować ze względu na maleństwo 🙂
 
Dziewczyny czy wam też hormony tak buzują ? Od wczoraj u mnie tragedia 🥺 mogę płakać non stop i mam wrażenie że cały świat jest przeciwko mnie . A wiem że nie powinnam się denerwować ze względu na maleństwo 🙂
Mną też miota, bardzo szybko się irytuje, delikatniejsza jestem i też wzruszam się często
 
reklama
Do góry