reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej bardzo bym chciała być grudniową mamusią:)
Chciałam zapytać czy test negatywny zrobiony 2 dni przed planowaną miesiączką jest wiarygodny? (cykle 28/29dni)Tzn czy jest jeszcze szansa że wynik starań będzie pozytywny? :) jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Pozdrawiam :)
hej wszystko zależy od tego jak przesunęła się tobie owulacja itd 🙂😉💁🏻‍♀️
 
reklama
U nas to samo młody pełen energii a ja niestety coraz bardziej odczuwam zmęczenie i senność... W dodatku przechodzimy teraz etap mamozy o 4 rano mamaa w południe mama i tak cały dzień 😄
Czyli to chyba jakis skok bo u nas tez „mamusssss” ;p ale masz przerąbane bo budzi Cię w nocy! Moja na szczęście śpi;p
 
Hej bardzo bym chciała być grudniową mamusią:)
Chciałam zapytać czy test negatywny zrobiony 2 dni przed planowaną miesiączką jest wiarygodny? (cykle 28/29dni)Tzn czy jest jeszcze szansa że wynik starań będzie pozytywny? :) jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Pozdrawiam :)
Ja tak miałam. Test negatywny, a dzień po planowanej@ beta i ciąża
U mnie wzrost bety w normie.
We wtorek się umowie do gina
Biorę się za pieczenie.
 
reklama
Do góry