reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Moja sie budzi tylko raz kolo 4-5, juz ta jedna pobudka mi daje w kosc i czesto chodze jak snieta ryba.
 
reklama
U nas Hanka idzie spać ok. 19.30 i pobudka o 4-5 i później o 7. A drzemki to koło 10..tak z 30 minut. Później koło 13 i to dłuższa, jak dobrze pójdzie około godziny i o 17 kolejne 30 minut.
 
Moja Martusia chodzi spać ok 21. Wstaje między 5:30 a 6:30 😊 czasami uda się nawet do 7. mam złote dziecko 👶no i w nocy nie budzi się to nie karmie😃 małe pobudki jak wypadnie smoczek. Dostaje go do ust i śpi dalej 🙂
 
W dzień zazwyczaj trzy drzemki. Zależy jak szybko wstaje to czasami cztery. Wszystkie około 40 minut, jedna w ciągu dnia jest dłuższa 2 godziny. I to różnie bywa na która trafi😉
 
Moja 8 lipca skończyła 7 miesięcy. W zeszłym tygodniu zaczęła stawać w łóżeczku na nogi.
Co do snu to zasypia ok. 20:30 i śpi do ok. 6:30. Bez pobudek. W ciągu dnia śpi dwa razy ok. 10:00 i 16:00 po ok. 30-60 minut.
Teściowa twierdziła, że mój TŻ zaczął chodzić w 9 miesiącu... Jak tak patrzę na Lidkę, jaka ona silna i zawzięta, to zaczynam w to wierzyć 🙄
 
A czy Wasze pociechy podnoszą się już na prostych rączkach. Tzn podnoszą klatkę piersiową? Moja ma 6m i 2 tyg i nic. Fizjo mówi że rozwija się dobrze, nic jej nie dolega, mamy wykonywać ćwiczenia i czekać...
Nasz Szymek ma z tym problemy chodzimy do fizjo byliśmy u neurologa i już zaraz po tym gdy skończył 6 miesięcy to dostaliśmy zalecenie rehabilitacji pod tym kontem, teraz skończył 7 i już czasem zdarza mu się podnieść ale codziennie ćwiczymy
 
Nasz Szymek ma z tym problemy chodzimy do fizjo byliśmy u neurologa i już zaraz po tym gdy skończył 6 miesięcy to dostaliśmy zalecenie rehabilitacji pod tym kontem, teraz skończył 7 i już czasem zdarza mu się podnieść ale codziennie ćwiczymy
A neurolog dlaczego? To mialo związek z neurologicznymi problemami?
 
A neurolog dlaczego? To mialo związek z neurologicznymi problemami?
Mały urodził się owinięty pępowiną mimo że nie wymagał żadnej interwencji to ja z racji też zawodu wolę dmuchać na zimne więc na własną rękę zrobiliśmy USG główki, kontrolę u neurologa i poszliśmy do fizjo i neurologopedy.
 
reklama
Do góry