reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam dziś wizytę, na szczęście, bo rano znowu coś mi poleciało po nodze a ze miałam jeszcze te paski od lekarza to złapałam no i niby wody. Ale to tak troszkę. Tylko, że mam gbs dodatni i to komplikuje wszystko. Ciekawe czy nie będzie chciał mnie położyć na oddział
 
Ja mam dziś wizytę, na szczęście, bo rano znowu coś mi poleciało po nodze a ze miałam jeszcze te paski od lekarza to złapałam no i niby wody. Ale to tak troszkę. Tylko, że mam gbs dodatni i to komplikuje wszystko. Ciekawe czy nie będzie chciał mnie położyć na oddział
Daj znać co powie lekarz :)
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
Chyba większość z nas już o tym marzy, żeby wychodziły :)
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
Jeśli masz możliwość umów się do fizjoterapeuty na naklejenie tzw. tejpów (kinesiotaping). Pomoże odciążyć spojenie łonowe i bóle staną się znośniejsze, a nawet mogą zniknąć. ;) Polecam, sama jestem obklejona już od połowy ciąży, po tym jak zaczęły mi się bóle w krzyżu. ;)
 
A mi coraz ciężej... ból bioder, spojenia łonowego,ledwo chodze,wstawanie jest straszne, mały wali główką w szyjke i uwielbia wypchnąć sie z lewej strony brzucha... skurczów coraz więcej i częściej...zdarza sie że nawet 5-6w ciągu godziny,a potem znów przechodzi...i tak już któryś dzień z rzędu....
Mały... proszę cie... wychodź już 😅
Mi brakuje Jeszcze 2 tyg do 38 tyg więc niech sobie odrobinę posiedzi😄 ale dziś złapał nie taki ból że nie mogłem przejść doslownie parę kroków I się wyprostowsc na szczęście szybko przeszło czyżby coś się zaczynalo dziać
 
reklama
@zeberka363 biedna :(. Mi najgorzej teraz pozycję zmienić. Dodatkowo od początku 8 miesiąca tyje jak szalona.

@Rubi89 ja chcę poczekać jeszcze minimum 5 dni aż mąż wróci 😜 zobaczymy czy się uda
Ja dostalam wstepny termin CC na polowe grudnia takze jeszcze sobie sporo poczekamy :) i tez tyje strasznie ostatnio. Nie widac na wadze, ale po brzuchu. Jeszcze troche i zaraz bede miala caly brzuch pomaziany rozstepami 😂
 
Do góry