reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Co to za paski?!opowiesz coś więcej?:)
Źle się wyraziłam. Papierki lakmusowe.
U lekarza nic nie ciekło już więc stwierdził że jeśli poleciało to ewentualnie od góry worka owodniowego i to nie powód do szpitala na tym etapie bo poziom wód dalej jest w normie i antybiotyk na razie zbędny. Poza tym nic ciekawego, szyjka na razie się nie szykuje. Dziś mam 38+3. Przytylam jakieś 13-14 kg. O Młodego wage dziś zapomniałam zapytać.
 
reklama
Byłam dziś u ginekologa. Termin na 3.12. Szyjka miękka, skrócona, małe rozwarcie- ale nie mówił dokładnie ile. Waga młodego ok. 3100. Objawów porodu chyba nie mam 🤔 wydaje mi się, że ok 3 dni temu odszedł mi czop albo jego bezbarwna część. Jeśli chodzi o skurcze to jeśli już coś mam to bardzo delikatne
Ja nie wiem co jest skurczem :(( prawie caly czas mam twardy brzuch a tak do 5 razy na dzien mam chwilowy bol jak na miesiaczke i tyle.
 
Ja nie wiem co jest skurczem :(( prawie caly czas mam twardy brzuch a tak do 5 razy na dzien mam chwilowy bol jak na miesiaczke i tyle.
Mi się wydaję, że to jest to mocniejsze napinanie brzucha. W moim przypadku jest to bezbolesne.

Moja kuzynka skurcze przepowiadające określała właśnie jako lekki ból miesiaczkowy + napinanie się brzucha
 
Ja nie wiem co jest skurczem :(( prawie caly czas mam twardy brzuch a tak do 5 razy na dzien mam chwilowy bol jak na miesiaczke i tyle.
Skurcz możesz poznać jak położysz rękę i lekko uściśniesz dno macicy (tuż za mostkiem, pod żebrami). Jeśli jest tak twarde jak czoło - masz skurcz, jeśli miękkie jak policzek - to nie skurcz. ;)
 
Skurcz możesz poznać jak położysz rękę i lekko uściśniesz dno macicy (tuż za mostkiem, pod żebrami). Jeśli jest tak twarde jak czoło - masz skurcz, jeśli miękkie jak policzek - to nie skurcz. ;)
O pierwsze słyszę. Dobrze wiedzieć, że jest jakiś sposób 😊
 
Bardzo często. Niedługo po tym jak zaczęłam czuć pierwsze ruchy odczuwałam czkawkę. Kiedyś najczęściej w nocy. Teraz po kilka razy w dzień
 
Tak, czesto. Teraz nawet bardziej czuje i az brzuch podskakuje :) nasz maly ma tam, ze jednego dnia ma 2 razy a nastepnego 5 :) czasami nawet w nocy mnie to budzi
 
reklama
Dziś zwymiotowalam całe śniadanie poza tym dopadła mnie biegunka czyżby organizm się oczyszczal przed porodem? A to dopiero 36 tydzień dobrze żeby młody posiedzial jeszcze te 2 tygodnie a wizytę mam dopiero 1 grudnia
 
Do góry