reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A to nie jest tak ze powinnaś tez zrobic drugie USG i na nie nanieść wyniki drugiej pappy żeby to było miarodajne?
Usg też miałam zrobione, na tej podstawie wyliczyli mi to ryzyko.

@martini31 amniopunkacja odpada. Zastanawiam się jedynie nad Sanco teraz bo nie wiem czy jest sens robić?

@Ata_1995 będę trzymać kciuki :)
@aniia00 @Ata_1995 Co do forum też dołączyłam przełom kwietnia/maja ;) Ale cieszę się, że przynajmniej z wami mogę popisac i coś zawsze doradzicie :)
 
Ja z racji że 1 lipca mam obronę magistra będę przez tydzień nieobecna. Muszę trochę się poduczyć 😁 jak będę miala nieprzespane noce to będę starać się być na bieżąco z wami😀 mam nadziejej że będę miała do kogo wrócić za tydzień🙈
Ja z racji że 1 lipca mam obronę magistra będę przez tydzień nieobecna. Muszę trochę się poduczyć 😁 jak będę miala nieprzespane noce to będę starać się być na bieżąco z wami😀 mam nadziejej że będę miała do kogo wrócić za tydzień🙈
Powodzenia!!
 
Usg też miałam zrobione, na tej podstawie wyliczyli mi to ryzyko.

@martini31 amniopunkacja odpada. Zastanawiam się jedynie nad Sanco teraz bo nie wiem czy jest sens robić?

@Ata_1995 będę trzymać kciuki :)
@aniia00 @Ata_1995 Co do forum też dołączyłam przełom kwietnia/maja ;) Ale cieszę się, że przynajmniej z wami mogę popisac i coś zawsze doradzicie :)
Ja bym nie robiła skoro teraz wyniki wyszły o wiele lepiej. Dla mnie 2 tysiące to sporo kasy a i tak raczej nie przerwalabym ciąży niezależnie jaki byłby wynik.
 
Ciekawe czy działa już to forum prywatne. Chyba tak , bo parę osób ucichlo
Działa (chyba) 😂 tzn mam tam dostęp ale dzisiaj rano było tam spore zamieszanie a od dłuższego czasu cisza i się zaczęłam zastanawiać czy może zostało utworzone jakieś trzecie forum o którym nie wiem i nie mam do niego dostepu czy co 😂
 
reklama
Do góry