reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Za wolno pić przy krzywej właśnie nie można, mnie pospieszała i mówiła, że mam na to 2 minuty 😅 przy mdłościach w tamtym tygodniu to był wyczyn, a potem siedzenie 2 godziny w maseczce w poczekalni... 🤢
O 2 minuty to szybko, u mnie powiedziala ze 5. Ja bym wlasnie najchętniej wypila w dwie, ale sobie na spokojnie to rozlozylam. Czytałam jakiś artykuł u mamyginekolog, ze nie powinno się tego za szybko pić, ale nie mam pojęcia dlaczego, nie pamiętam.
 
reklama
Dziewczyny kwestia dendysty. Usuwanie kamienia nazębnego jest dla nas bezpieczne? No i druga sprawa mam ukruszoną jedynke juz pewien czas, druga od dołu też przetarta i przezroczysta troche i boje sie ze sie tez ukruszy (niestety szczękościski pozostawily po sobie slad :( szkoda ze teraz chce sie za to zabrac a nie wczesniej ale boje sie ze pojdzie dalej...) no i nie wiem w jaki sposob sie "reperuje" takie ukruszenia i czy bedzie to rowniez bezpieczne...jak mylicie? Oczywiscie dendyste tez zapytam ale wole miec wiecej opinii
Ja pracuje w tej branży i można kamień jak najbardziej teraz najlepsza na to pora. W zasadzie wszytsko można robić, znieczulać się też, jedynie co to zdjęć bym nie robila bo to promieniowanie (szkodliwa dawka radioaktywna) i to może zaszkodzić dziecku. A tak to wszystko :)

Mamusie, myślałyście o szkole rodzenia? U nas powoli się otwierają i myślę nas zapisać na sierpień :)
Ja bankowo chce iść mega podoba mi się program :D pani doradziła mi wrzesień /październik żebym miała wszystko później 'na świeżo' :D
 
Ja też mam w planach iść.
A co myślicie o fizjoterapeucie? Na pewno po porodzie się wybiorę ale słyszałam że w ciąży warto chodzić
 
Ja pracuje w tej branży i można kamień jak najbardziej teraz najlepsza na to pora. W zasadzie wszytsko można robić, znieczulać się też, jedynie co to zdjęć bym nie robila bo to promieniowanie (szkodliwa dawka radioaktywna) i to może zaszkodzić dziecku. A tak to wszystko :)


Ja bankowo chce iść mega podoba mi się program :D pani doradziła mi wrzesień /październik żebym miała wszystko później 'na świeżo' :D

No właśnie my we wrześniu w rozjazdach, a październik to już się boję, że będzie mi za ciężko 😁 Dlatego myślę o sierpniu :)
 
U mnie w szkole rodzenia są też właśnie zajęcia z fizjoterapeutą :)
Pewnie zależy od miasta ale u mnie też są takie, wogole bardzo ciekawe są te zajęcia i bardzo mnie zachęciły. Nie tylko przygotowują do rodzenia ale ogólnie do przyjścia na świat malucha, uczą bardzo przydatnych umiejętności zwłaszcza dla kobiet w pierwszej ciąży :D
 
Jestem po wizycie. Wszystko ok. w zeszłym tygodniu w szpitalu w poradni lekarz mówił że dziewczynka będzie najprawdopodobniej, a dziś lekarz prywatny powiedział że chyba coś widzi między nóżkami hehe zgłupiałam ;) następna wizyta za miesiąc. Teraz tylko czekam na wyniki krwi z poradni prenatalnej które mają być w czwartek.
Super [emoji3590] no z płcią to jeszcze wszystko może się wydarzyć [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny probuje Was nadrobic, ale nie wiem czy dam rade...
Gratuluje udanych wizyt! @EvilDesiree szkoda, ze nie dal Ci popatrzec na maluszka 😕

Mysmy byli dzis na plazy, a potem zadzwonila do mnie mamá i mowi, ze im sasiadke z gory mieszkanie zalala. Ze w nocy pekla rura i tak sie lalo, ze cale mieszkanie zalane. Oni maja podwieszane sufity, wiec to teraz wszystko spada, tapety sie odklejaja, meble zalane, w kanapie w pojemniku na posciel wszystko plywa, prad im odlaczyli. Tyle dobrze, ze oni maja dwa mieszkania polaczane, wiec tylko w jednym jest prad odlaczony, bo tam miedzy podloga sasiadki a ich sufitem jest jeszcze pelno wody i to sie tak leje jak deszcz w mieszkaniu. No i podciagneli przedluzacz, zeby tylko lodowke podlaczyc, ale kuchenki sie nie da. No i teraz czeka ich remont tego calego mieszkania i chyba beda sie musieli zywic w restauracji, albo same rzeczy na zimno jesc. Masakra 😱😢 A sasiadka biedna u gory, ma 86 lat i mieszka sama i nie wiedziala co robic, jak moj tata tam poszedl to tak stala po kostki w wodzie 😢
 
Do góry