reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Makaron, cukinia, papryka, cebula, czosnek i ja daję kurczaka, oliwa z oliwek, sól, pieprz, curry, słodka papryka. Może być bez mięsa.

Ja chyba zdecyduję się na początku na dostawke chicco. Na dole dam zdjęcie.

Co do spraw łóżkowych to spoko mój wytrzyma bez problemu ale po ok 2 tygodniach gada że mu wybuchną j**ka 🤣. Ale jak mówię nie to cierpliwe czeka poprostu sie ze mną droczy.

Strasznie ciężko was nadrobić. Jak wracam z pracy to mam zawsze ok 30 stron.

Gratuluję udanych wizyt.
 

Załączniki

  • received_166930184678910.png
    received_166930184678910.png
    302,4 KB · Wyświetleń: 42
Mialam robione zeby w ostatniej ciazy I piaskowanie zeby zdjąć kamień.



Niestety nie zrobili usg :(



Dobrze że na usg Wsio Ok. Czesto wstydniesie to dziolchy:D

Ja byłam ja wizycie I jednak nie zrobili usg :/

Za to dowiedziałam się że Papp A wyszło za niskie, co daje ryzyko poronienia w drugiej połowie ciazy, przedwczesnego porodu, niskiej wagi urodzinowej, stanu przedzucawkowego :(

Dowiedziałam się również że nie będę miała badania z obciążeniem glukozy.. mimo że w ostatniej po tym badaniu wyszła cukrzyca.. zrobią mi tylko zwykle badanie na cukier.

Od 28 tyg będę miała ust co 3 tyg zeby sprawdzać jak bobo rośnie i czy będzie trzeba wywoływać wczesniej.

Wyczytałam że przy niskim papp A powinnam brać aspiryne.. A nic mi nie przepisali :(

To nie moj dzien :(

Usg dopiero 17.07 A potem 7.09
O Boziu to nieciekawie :( czyli w sumie żadnych leków nic nie przepisali tylko musisz czekać na usg ?
 
Ja pilam glukoze ale nie na krzywa cukrowa tylko inne badanie i no jest mega slodka fakt, mnie troche mdliło pozniej ale mysle ze najwazniejsze pic malymi lyczkami a nie jak ja wypilam wszystko na raz prawie. Nie wiem jak tu u mnie robia w ciazy badanie glukozy czy sama kupuje czy oni juz maja 🤷‍♀️
Ok dziekuje to umowie sie do dendysty na przyszly tydzien a w piatek na wizycie u ginekologa zapytam o dendyste 😇
Za wolno pić przy krzywej właśnie nie można, mnie pospieszała i mówiła, że mam na to 2 minuty 😅 przy mdłościach w tamtym tygodniu to był wyczyn, a potem siedzenie 2 godziny w maseczce w poczekalni... 🤢
 
reklama
Mamusie, myślałyście o szkole rodzenia? U nas powoli się otwierają i myślę nas zapisać na sierpień :)
Sama nie wiem. Najpierw byłam prawie pewna, ze pójdziemy. A teraz nie jestem już taka przekonana. Bo po pierwsze bardzo ciężko będzie z czasem u nas. Po drugie możliwe, ze jednak skorzystam ze spotkań z położna, która tez ma „szkolić” jak się potem dziecięciem zająć (a w sumie tylko to mnie interesuje z programu). Ale do jesieni (a dopiero wtedy znajdę czas) to jeszcze może mi się 5 razy zmienić :D
 
Do góry