reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

I
Oczywiście! Ale finansowo się to i tak później zwraca :-)
Pewnie przypominający będziesz musiała zrobić, ale wiele moich klientek dzwoniło do mnie w ciąży spanikowane, że Pani kochana odrasta mi wszystko itp A po porodzie wszystko im z powrotem wypadało:-)
O jak dobrze wiedzieć :). Tez mam problem z krostkami i chcialam isc w tym roku na depilacje bikini :) ale musze to odłożyć na przyszly :D
Bardzo boli?
 
reklama
I

O jak dobrze wiedzieć :). Tez mam problem z krostkami i chcialam isc w tym roku na depilacje bikini :) ale musze to odłożyć na przyszly :D
Bardzo boli?
Do zniesienia ale przyjemne to to nie jest 😂 ja robiłam pachy pełne bikini i całe nogi wiec przeżyjesz ale nie będę oszukiwać ze nie boli 😜
 
To też zależy indywidualnie gdyż każdy ma inny próg bólu. Nawet nie można tego nazwać bólem, tylko to jest po prostu dziwne uczucie [emoji16] ale za to efekt jest super [emoji173]
I

O jak dobrze wiedzieć :). Tez mam problem z krostkami i chcialam isc w tym roku na depilacje bikini :) ale musze to odłożyć na przyszly :D
Bardzo boli?
Co do Skarbonki ja zawsze kupuje taka nie do otworzenia, mąż o dwóch w domu to nawet nie wie [emoji16] zdrowszy jest [emoji1787]

Ostatnio jedną zapełniłam i otworzyliśmy jak kupowaliśmy sprzętu do domu, i na pralkę było.

Zawsze wrzuciłam jak ktoś mi oddał, albo jakąś resztę z zakupów itp zawsze się uzbiera A nawet się nie odczuje tego odkładania:-)

2 lata temu za skarbonkę kupiliśmy sobie rowery [emoji4]

I też większość pieniążków idzie w domek, no ale jak to się mówi grosz do grosza...[emoji123]
 
I

O jak dobrze wiedzieć :). Tez mam problem z krostkami i chcialam isc w tym roku na depilacje bikini :) ale musze to odłożyć na przyszly :D
Bardzo boli?
Boli, ale nie jakos tak strasznie i z tego co pamietam to tam mozna regulowac intensywnosc, tylko jak dasz mniejsza intensywnosc to boli mniej, ale tez wiecej sesji potrzeba.
 
@Ilsia też się teraz zastanawiam nad takim dostawnym do sypialni ale jeszcze sama nie wiem co zrobię. Może synkowi kupimy inne a jego będzie dla dzidzi.. Musimy to przemyśleć, żeby nie robić sobie za dużo kosztów bo jak maluszek będzie już ciut większy to przeniesiemy go do pokoju brata i wtedy trzeba będzie pomyśleć nad jakimś łóżkiem piętrowym pewnie.

Też jestem konsolowcem (team xbox) ale przez pandemię się dopchac nie mogę... musiałabym się dzieci pozbyć [emoji6]

Łóżeczko chyba kupię 120 x 60... Niby jeszcze w garażu mam turystyczne...ale chyba jednak drewniane lepsze.

I już się zaczynam denerwować...jutro o 8.30 mam badania prenatalne...niby miałam na spokój brać...ale dupa...
Muszę sobie melisę trzasnąć...

I baaaaaardzo proszę o kciuki [emoji3590]
Trzymam kciuki ✊

Piękne 😍 ale kompletnie niepraktyczne przez to, że jest jeden zamek i to jeszcze po boku 😉 przy pierwszym nie zwracałam uwagi na takie rzeczy a teraz to dla mnie podstawa 😉

Ja do samego końca sama się goliłam 😁 spokojnie, wszystkie się da i to bez lusterek 😜
Ja tak samo no ale widzieć nie widziałam nic. Wszystko było na czuja.
 
@Ilsia też się teraz zastanawiam nad takim dostawnym do sypialni ale jeszcze sama nie wiem co zrobię. Może synkowi kupimy inne a jego będzie dla dzidzi.. Musimy to przemyśleć, żeby nie robić sobie za dużo kosztów bo jak maluszek będzie już ciut większy to przeniesiemy go do pokoju brata i wtedy trzeba będzie pomyśleć nad jakimś łóżkiem piętrowym pewnie.


Trzymam kciuki ✊


Piękne 😍 ale kompletnie niepraktyczne przez to, że jest jeden zamek i to jeszcze po boku 😉 przy pierwszym nie zwracałam uwagi na takie rzeczy a teraz to dla mnie podstawa 😉


Ja tak samo no ale widzieć nie widziałam nic. Wszystko było na czuja.

Ja widziałam, robiłam przerwy bo ciężko mi było, ale zawsze wszystko ładnie ogolilam 😅
 
To też zależy indywidualnie gdyż każdy ma inny próg bólu. Nawet nie można tego nazwać bólem, tylko to jest po prostu dziwne uczucie [emoji16] ale za to efekt jest super [emoji173]
Co do Skarbonki ja zawsze kupuje taka nie do otworzenia, mąż o dwóch w domu to nawet nie wie [emoji16] zdrowszy jest [emoji1787]

Ostatnio jedną zapełniłam i otworzyliśmy jak kupowaliśmy sprzętu do domu, i na pralkę było.

Zawsze wrzuciłam jak ktoś mi oddał, albo jakąś resztę z zakupów itp zawsze się uzbiera A nawet się nie odczuje tego odkładania:-)

2 lata temu za skarbonkę kupiliśmy sobie rowery [emoji4]

I też większość pieniążków idzie w domek, no ale jak to się mówi grosz do grosza...[emoji123]
Też kupuje taka nie do otworzenia ale ostatnio "przyłapałam " mamę jak wyciąga z niej drobne bo jej brakowało dla kuriera 🤣 oczywiście zła nie byłam i nie przeszkadza mi takie zachowanie jakby ktoś się dziwił ale bardziej zaskoczył mnie fakt że da się wyciągnąć 😁
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dostępne są w wielu drogeriach internetowych, są w Hebe, super pharmie i kontigo. W kontigo o tyle fajnie, że idąc ze swoim pudeleczkiem takim podróżnym, możesz dostać próbkę :) ja tak robiłam, żeby sprawdzić czy mnie nie uczuli :)
Dzięki za odpowiedź,spróbuje czy u mnie też się sprawdzą :)

U mnie to samo 😂😂 według niej wszystkie imiona które nam się podobają są... PRETENSJONALNE 😂😂😂 bo ona chciałaby Agatkę, a wszystkie inne są złe. No nie mogę xD

U mnie było tak, że teściowie co chwilę proponowali jakieś imię które im się podoba, pytali co chwilę czy już zdecydowaliśmy i jakie wybraliśmy. Gdy powiedzieliśmy imię które nam się podoba ,skutecznie obrzydzali do tego stopnia,że sama z niego zrezygnowałam. Teraz na to nie pozwolę a o imieniu dowiedzą się jak sie urodzi.

Powodzenia na jutrzejszych wizytach @Basiola i @EvilDesiree. ,nie wiem czy ktoś jeszcze będzie miał tą przyjemność :)
 
Do góry