reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Gratulacje dla Dziewczyn, które wizytowały, piękne maluszki! [emoji3531]
Ja jutro zaczynam już 14tc i wreszcie pokazał się brzuszek [emoji4]
@EvilDesiree, a czy lekarz mówił Ci coś o mięśniaku w kontekście przebiegu ciąży? Przepraszam że tak bezpośrednio pytam, ale pamiętam że tak jak ja masz mięśniaka. Dla mnie to jest teraz chyba główna obawa bo ostatnio na badaniu okazało się że urósł a łożysko tworzy się na nim.
Tylko poddaje obserwacji [emoji846] nie urósł od zeszłego razu i jest niżej w macicy niż dziecko - więc podobno nie będzie mocno przeszkadzał.
Byleby nie rósł za bardzo.
 
Dopochwowe usg.
U mnie przez brzuszek to byłoby utrudnione przez tkankę tłuszczową niestety [emoji12]
Ty już masz z głowy teraz ja czuje podekscytowanie ze strachem.. Gapie się w lustro i wmawiam sobie, że widać brzuch a za chwile spr czy cycki bolą 🙈 coraz gorzej mi zapanować nad myślami :) byle do piątku....a najgorzej, że badania mam jeszcze po południu to już w ogóle mega stres :D
 
To super, mam nadzieję że u mnie koniec końców też nie będzie stanowił problemu. A w ogóle słyszałam że mięśniaki najbardziej rosną w pierwszym trymestrze więc mam nadzieję że teraz już przystopują [emoji4]
Pamiętaj, że są zbudowane z tej samej tkanki co macica (chyba) więc ewentualnie w Twoim przypadku częściej będziesz miała robione przepływy...tak na wszelki wypadek [emoji846]
 
Po prenatalnych jestem dzidzia w 99.99 jak pani doktor powiedziała zdrowa będę miała drugiego synka rozwija się prawidlowo byle minęły nudności a będzie ok.pozdrawiam Zobacz załącznik 1128336Zobacz załącznik 1128337
Jakie piekne fotki! Cudna dzidzia! Gratuluje i oby tak dalej 😁❤️

Dziewczyny, nie wiem czy u Was tak zalecaja, podobno zeby lepiej bylo widac dzidzie na usg nie powinno sie niczym smarowac brzucha 2 dni przed usg 😉 Ja jeszcze nie smaruje, ale musze sobie juz zamowic jakis krem.
 
Tylko poddaje obserwacji [emoji846] nie urósł od zeszłego razu i jest niżej w macicy niż dziecko - więc podobno nie będzie mocno przeszkadzał.
Byleby nie rósł za bardzo.
Pamiętaj, że są zbudowane z tej samej tkanki co macica (chyba) więc ewentualnie w Twoim przypadku częściej będziesz miała robione przepływy...tak na wszelki wypadek [emoji846]
To super, że nie urósł u Ciebie, oby tak dalej 😊
Też mi właśnie lekarka mówiła o tych przepływach, mam brać jakieś leki, żeby je poprawić od 16tc. Wierzę że będzie dobrze 😊
 
reklama
Do góry