reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Jak widać plamienie czy jego brak o niczym nie świadczy. Chociażby moja dobra znajoma, która rodzi we wrześniu, od początku ma plamienia, a wszystko u dzidziusia gra. Brałam tylko duphaston i euthyrox.
Potem na spokojnie przy kolejnej ciąży jak będziecie sie starać to pogadaj z lekarzem o acardzie. Mi po 2 niepowodzeniu kazali już brać. Ściskam Cie mocno! Bardzo mi przykro, że tyle Cie spotkało..
 
reklama
Dokładnie 11+5 bardziej jakoś byłam przekonana że to będzie chłopak i zdziwiłam się jak lekarz powiedział że dziewczynka ale wszystko jeszcze się może zmienić sam tak powiedział😁 najważniejsze że się rozwija prawidłowo 🥰
Tak, ja w pierwszej ciąży w12tc miałam powiedziane że może to chłopiec A w 16tc ze dziewczynka i urodziła się córka :)
Wiadomo lekarz też człowiek i nieraz się pomyli
 
Jak widać plamienie czy jego brak o niczym nie świadczy. Chociażby moja dobra znajoma, która rodzi we wrześniu, od początku ma plamienia, a wszystko u dzidziusia gra. Brałam tylko duphaston i euthyrox.

To jest chyba najgorsze, ja sobie wmawiam, że nie dzieje się nic niepokojącego i na pewno wszystko jest okej, ale czytając takie historie coraz bardziej obawiam się piątkowej wizyty...

Trzymaj się kochana, dla Ciebie to kolejne cierpienie i nawet nie próbuję sobie wyobrazić jak możesz się czuć, ale nie trać nadziei... Na pewno doczekacie się upragnionego maluszka ❤️
 
Cześć mamusie :) czytam Was już od jakiegoś czasu ale czekałam do dzisiejszej wizyty. Chciałam być pewna ze jest ok, bo ostatnio dużo niestety słyszy się o poronieniach :( a wiec u mnie dzisiaj 9+3, dzidzia ma już 2,7 cm :) serduszko bije 172 BPM wiec to chyba dość szybko ;) ale Pani doktor mówi ze wszystko rośnie pięknie :)
Termin z usg na 19.12 a z OM 21.12 :)
Witaj :)

I ja dorzucam moją cegiełkę do złych wiadomości. Serce mojego dziecka przestało bić już kilka dni temu.
9+2.
Lekarz bardzo długo patrzył w usg i już wiedziałam, że coś jest nie tak. To była moja czwarta ciąża i pierwsza, w trakcie której w ogóle zobaczyłam zarodek zamiast pustego jaja.
Tak bardzo mi przykro. Co to dziś za dzień.. tyle złych wiadomości :( trzymaj się kochana, życzę Ci dużo siły i wsparcia najbliższych w tym trudnym czasie..

Dziewczyny czy Wam tez przeswituja naczynie krwionośne na brzuchu na dole tak po bokach? :p
Tak mi prześwitują.
 
I ja dorzucam moją cegiełkę do złych wiadomości. Serce mojego dziecka przestało bić już kilka dni temu.
Jejku, jak przykro czytać takie wiadomości... serce się kraje 😢
Trzymajcie się jakoś dziewczyny... przepraszam @aga_inieszka ale nie mogę Cię odznaczyć z telefonu, pewnie źle
zapamiętałam nick 😓
Znam to uczucie po stracie doskonale i wiem, że choć w tej chwili wydaje Wam się, że Wasz świat się skończył, jeszcze sporo szczęśliwych chwil przed Wami 😘
Tego Wam życzę z całego ❤️
 
reklama
Do góry