reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@Maleńka00 najwyzej będę rodzic w prywatnej klinice ;) Na szczęście stać mnie na to a mąż nie kręci nosem, ze wymyślam ;p Jedyne co jest na nie to gdyby coś było nie tak to karetka trzeba jechać do szpitala.

No ale mam opcje tego leku przed porodem teoretycznie bo jak mi matka prawie umarła rodząc moja siostrę i jeszcze 2 kobiety w rodzinie podobnie no to mam prawo się bać.

Coś z cytowaniem nie wyszło ;)
 
Hej nie było mnie trochę i aż ciężko Was nadrobić 🤦‍♀️😂 u mnie z ciśnieniem bez zmian teraz doszło bóle krocza jakby w środku coś mnie rozpieralo i kulo do tego macica i jajniki bolą jakby ktoś je miał rozerwać... Przez to ciśnienie to już w ogóle nie jestem do życia..
Co do nocek Moja Córeczka jak skończyła 7 miesięcy od tamtej pory przesypia całe noce🤷‍♀️ ale po kolkach jej zostało że kładzie się spać o 18 🤷‍♀️ i śpi do 5 rano😁
Ale masz ekstra noce z córką. U nas 20 miesięcy i nadal nocne pobudki 🥴 kiedy one się skończą..
 
Ja syna urodzilam przez cc, mialam wskazania. Termin mialam ustalony, ale zaczelo sie kilka dni wcześniej jak.mi w nocy wody odeszly. Do szpitala jechalam juz ze skurczami krzyzowymi,.które bolaly w pizdu a w ogóle nie pisaly sie na ktg. Nie dalabym rady urodzic naturalnie. W dodatku okazalo sie, ze syn mial pepowine zawiazana na supel, tzw węzeł zupełny, takzr w razie porodu sn byloby duże ryzyko niedotlwnienia.
Karmić piersią nie mialam jakiegos szczegolnego parcia, ale mleka mialam strasznie duzo. Synek nie chcial wspolpracowac, plaskie brodawki, nie umialam go dobrze przystawiac. Tylko tego mleka mi bylo szkoda, wiec juz w szpitalu zaczelam dzialac z laktatorem i tak dzialam do dzis, prawie 16 miesięcy :)
 
Właśnie internet się zacina chociaz do wieży mam z 300m..😉
Masz przypadki trudnych porodów w rodzinie to się nie dziwię takiej decyzji.
Ja może szalona jestem😉ale chciałabym tym razem spróbować rodzic naturalnie jeśli oczywiście nie będzie przeciwwskazań.Po cc wstałam po 6h ale czułam się na tyle dobrze ze postanowilam robić dłuższe wycieczki po sali i zemdlalam dwa razy na szczęście nic się nie stało...😉
U mnie w rodzinie 3 bratowe, obie nasze mamy rodziły naturalnie a gdy dowiedzialyscie się że ja muszę mieć cc były przerażona jak to będzie.ale wszystko jest do przeżycia byle dziecko zdrowe😊
 
Robiłyście badania z krwi i mocz zanim miałyście pewność czy wszystko dobrze będzie na usg? Bo zastanawiam się czy robić przed wizytą czy dopiero po?
Ja zrobiłam od razu i dzięki temu do wizyty serduszkowej w 6 tygodniu zdążyłam zbić TSH 🙂 więc ja polecam zrobić 😀
 
Hmm.. Ja mysle karmic jak tylko dam radę. Tez mysle ze maks do roku, chyba ze bedzie gryzło za mocno to nie ma mowy :D

Rodzic chce naturalnie. Tzn.. Zawsze chciałam.. Ale ostatnio sie zaczelam bac i mąż mówił o porodzie w Eskulapie. Ale myślę ze raczej zostane przy SN :) chyba ze panika będzie sie dlugo utrzymywała jeszcze.

Troche się nasluchalam o CC od klientki, której mąż jest ginekologiem w szpitalu.. :/
Lepiej nie słuchać takich historii każda jest indywidualna😉i większość przerażająca. Ja leżałam w 6 mies z powodu infekcji na patologii ciąży to cie napatrzylam i nasluchalam większość o porodach sn.Jak wróciłam do domu to prosiłam męża że ja nie chcę wg rodzic😥o cc nawet nie myślałam wszystkiego dowiedziałam że na bieżąco i tak najlepiej mniej strachu przed nieznamym😉
 
reklama
Do góry