reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Karmiłam Ale maly I tak się sam odstawil tak do 3 miesiąca ciazy bo już karmiłam tylko do drzemki I w nocy. Wszystko jeżdżące dzieci mam :)

Mój też wszystko jedzący ale do tego cycocholik, na drzemkę i w nocy cyc musi być 😊 ja się zastanawiam jak u nas bedzie, ale jak nie będzie preciwskazan to może zaliczymy w grudniu tandem 🤣
 
reklama
Super 😍 ja nie mam nic przeciwko żebyś tu z nami została 😊😊
Cudownie! Bardzo się cieszę, z dobrych wiadomości. Nawet nie mysl o dezercjo do listopadowych nie ma co zmieniać Będziesz otwierała nasze zmagania 😍
Jak dla mnie fajnie jakbyś chciała zostać tutaj. :) super, że u was wszystko ok!
Dziewczyny tak czytam o wszystkich waszych objawach i zastanawiam się co jest ze mną nie tak, że kompletnie nic mi nie dolega???
Głupia lekarka z nfz pomyliła numer i nie miałam teleporady dzisiaj a teraz dopiero na czwartek mi dali termin ;/

@martini31 zostań z nami!
Nawet nie mysl, zeby stad uciekac 🥰 super, ze u Was wszystko w porzadku.
Super że serduszko ladnie bilo I dzidziusia tak ładnie rośnie. Pewnie, że zostań z nami :) 8+1 to chyba 31.11 ?
A wiesz termin terminem A dzieci wyjdzie jak będzie gotowy.

Ja jedno z 5 dzieci urodziłam terminie :)

1 syn 3 dni po terminie
2 syn tydzien przed terminem
3 syn 2 tyg przed terminem
4 córka w dniu terminu
5 córka 4 dni przed terminem Ale wywoływana przez cukrzycę ciazowa.

Ciekawe jak teraz będzie:) termin mam niby na 8.12 (ostatnia córka z 25.11) kto wie może razem urodziny będą obchodzić:D
@martini31 nawet sie nie próbuj przenosic na listopadowe bo Cie znajdę :D

Gratulacje ze wszystko dobrze ❤
Super że u Was wszystko dobrze [emoji173]
Zostań tu z Nami [emoji173]
Maleństwo może wyjdzie 1.12 [emoji3059]
Jak cudnie, ze u was wszystko dobrze! ❤ Zostan z nami! 😁
Dzieki! Ja tez trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie dziewczyny tutaj, mam nadzieje, ze juz zostaniemy tutaj wszystkie do grudnia 😁💪👍 Narazie przestalam sie troche stresowac, sprobuje cierpliwie czekac, chociaz pierwsze usg bede miec jakos na poczatku czerwca. Nic nie moge tutaj zrobic de wzgledu na 👑.
Gratuluje takiej gromadki, podziwiam naprawde, ja do jednej nie mam cierpliwosci...
Witam nowa grudnioweczke 😉
Chętnie z Wami zostanę ;) nie chciałabym się przenosić na inne forum więc jeśli Wam to nie przeszkadza to zostaje i już 😁 termin wg gina mam na 29 lub 30 listopada więc dużo do grudnia nie brakuje 😉
 
Z tym patrzeniem czym sie wymiotuje to troche bez sensu, bo sie wymiotuje wszystko co jest w zoladku, niezaleznie od tego co zaszkodzilo. Ale faktycznie, ze w ciazy inne rzeczy prowadza do wymiotow niz normalnie. Mi w pierwszej ciazy zawsze bylo niedobrze po wszystkim co zawieralo mleko i smietane 🤢
Nie to mam na myśli by patrzeć czy zwymiotowala ;) tylko zapisywać co się je, może wg tego będzie mogła wyeliminować to coś z dDiety

Czyli jeśli dziś jadła granaty plus zupę i coś tam to zapisać.. przy następnych wymiotach tez, może nie być związku A może być. Niektórzy zwracają wszystko, nawet wodę, niektórzy tylko dane produkty, a jeszcze inni różnie.

Dobranoc dziewczyny. Moje samopoczucie jest do kitu. Sprobuje je przespac. Do jutra 🥰 bede dawac znac po 12 co tam u lekarza.
Idź idź dobranoc I czekam na jutro. Kciuki

Mój też wszystko jedzący ale do tego cycocholik, na drzemkę i w nocy cyc musi być 😊 ja się zastanawiam jak u nas bedzie, ale jak nie będzie preciwskazan to może zaliczymy w grudniu tandem 🤣
Sporo czasu jeszcze :)
 
Witam, ja dzisiaj po pierwszej wizycie. Lekarz stwierdził że to 6 tydzień i 2 dzień, moja apka pokazuje 5+6 więc sama już nie wiem. Na USG był pęcherzyki i ciałko żółte. Stwierdził że nic więcej nie widać. Mam przyjść 30.04 ponownie i sprawdzimy jeszcze raz. Strasznie się denerwuje. Kazał brać leki na tarczyce i witaminy a badania zleci 30.04.

A tak w ogóle strasznie dużo piszecie i ledwo nadrobiłam.
Jak był pęcherzyk i ciałko żółte to na dniach pojawi się też zarodek 🙂 a na kolejnej wizycie na pewno zobaczysz już ♥️ nie denerwuj sie, jest wszystko ok jak na ten czas 🙂
 
Cześć dziewczyny. Od kilku dni Was podczytuje tzn od momentu 2 kresek na teście. Mam na imię Iza mam 34 lata i dwoje dzieci 14 i 8 lat. To jest moja 4 ciąża bo 3 w styczniu poronilam w 5tc. dziś byłam u lekarza wygląda na to że jest wszystko dobrze. Chociaż bardzo boję się cieszyć.
Gratuluję i witam :)
 
Nieśmiało witam sie i ja ;) dzisiaj po południu robilam test i wyszła lekka druga kreska, choc do terminu okresu jeszcze 3 dni. Ale ja wiedziałam od poczatku, ze musi zaskoczyc, bo trochę z mężem zaszalelismy w gorące dni i chyba sie nie mylilam ;) mam juz 15 miesiecznego synka, styczniak 2019. Teraz termin wg aplikacji wychodzi mi na 27 grudnia, a z racji cc, przypuszczam, ze na Święta będziemy juz w czwórkę. Jeszcze to do mnie nie dociera, bo planowac jako tako nie planowaliśmy. Nawet wizyty u lekarza jeszcze nie umowilam, ale jeszcze totalnie za wcześnie.
 
reklama
Nieśmiało witam sie i ja ;) dzisiaj po południu robilam test i wyszła lekka druga kreska, choc do terminu okresu jeszcze 3 dni. Ale ja wiedziałam od poczatku, ze musi zaskoczyc, bo trochę z mężem zaszalelismy w gorące dni i chyba sie nie mylilam ;) mam juz 15 miesiecznego synka, styczniak 2019. Teraz termin wg aplikacji wychodzi mi na 27 grudnia, a z racji cc, przypuszczam, ze na Święta będziemy juz w czwórkę. Jeszcze to do mnie nie dociera, bo planowac jako tako nie planowaliśmy. Nawet wizyty u lekarza jeszcze nie umowilam, ale jeszcze totalnie za wcześnie.
Gratuluję :)
 
Do góry