reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Udana bo z pełnego wytrysku i nie musieli dorabiać [emoji23][emoji23][emoji23]

A tak serio to chyba zaraz pojde robić ciasto, szarlotki mi się chce [emoji1786][emoji1786][emoji1786]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Sikam

21 a ty ciasto będziesz robić? Podrzuc (pisze się osobno czy razem) z tego wszystkiego już nie wiem kawalek[emoji23][emoji23][emoji23]

Ale namieszałam w tym poście.
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Sikam

21 a ty ciasto będziesz robić? Podrzuc (pisze się osobno czy razem) z tego wszystkiego już nie wiem kawalek[emoji23][emoji23][emoji23]

Ale namieszałam w tym poście.
Chyba razem😂
Nie spie do 4 rano więc o 21 jestem bardzo produktywna 😉 ostatnio po 2 układałam w szafie i zrobilam salatke 😂
Spoko tak na 24 Ci podrzuce 😉😂
 
Cytomegalia igg dodatnia i igm ujemna oznacza ze juz ją przeszłaś i jest uśpiona.W moim przypadku niestety przechodziłam ją na początku ciąży,objawy jak zwykłe przeziębienie.
 
Chyba razem[emoji23]
Nie spie do 4 rano więc o 21 jestem bardzo produktywna [emoji6] ostatnio po 2 układałam w szafie i zrobilam salatke [emoji23]
Spoko tak na 24 Ci podrzuce [emoji6][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23] Ok w razie wu dobijaj się drzwiami i oknami bo mogę już spać. Rano muszę wstać. Będę szła się zrelaksować.
 
reklama
Do góry