reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cudnie !! Chciałabym tak mieszkać. My w centrum raczej mieszkamy w domku ale tez kasiore zbieramy na działkę i domek gdzieś blisko lasku ❤
A to ja mieszkam w centrum i mnie to strasznie cieszy. Jestem mieszczuchem z krwi i kości :D
Wyprowadzać się będziemy pod miasto tylko ze względu na metraż - chcemy mieć duży dom a nie mieszkanie. Ale to dopiero jak dziecię będzie miało minimum pól roku, rok. Wcześniej mąż pod ręką ważniejszy niż metraż, bo jesteśmy tu bez rodziny ;)
 
Piękne !!! Tak słyszałam puszczał mi serduszko i w tedy oczywiście łzy mi poleciały 😭🥰 jak ten sam tydzień mamy to Twój szkrab wygląd teraz tak samo ahhh piękne zdjęcia już się nie mogę doczekać kolejne wizyty 😂 jak wcześniej się bałam tych wizyt tak teraz już się nie mogę doczekać aż znów zobaczę bobo ❤🥰😁
2 dni różnicy jest :D ja mam 8+2.
Juz sie nie moge doczekac wizyty za tydzien :D
 
@martini6 A teraz następna wizyta to te prenatalne ? , bo ja byłam tydzień temu i też mam być za dobry miesiąc, długo mi się wydaje , to Twoja która teraz wizyta była?
Moja była 2 wizyta ,ale umówiłam się na NFZ na 12.05 jeszcze .
 
Mój wykonuje na każdej wizycie. Na ostatniej teraz w ciąży również. Dodatkowo karmię piersią.
Mam pytanie[emoji6]czy wasi ginekolodzy badają wam piersi a może proponują usg piersi lub wydają skierowanie?Czy może wykonujecie usg na tzw.wlasna rękę?[emoji848]Jak myślicie czy jesli od mojego ostatniego usg minęło 2lata powinnam w tej ciąży również wykonać?co myślicie....
 
Dziewczyny ratujcie,😐od 3 dni wstaje połamana-doslownie😩boli mnie lewa ręką i cały bark, łącznie z mięśniami przy kręgosłupie...dzisiaj rano nie mogłam wstać a co dopiero ubrać siebie i synka bo ręki podnieść nie mogę. Mój synek od kilku dni budzi się w nocy o 3 i śpi z nami, wychodzą mu zęby trójki, jest marudny, w nocy wierci się. Kończy się tym że śpię na boku i nie mogę się obrócić bo moi mężczyźni zajmują większość łóżka. Wróciłam przed chwilą od bratowej która zajmuje się masażem...bolalo jak diabli ale trochę lepiej, okazało się że mam stan zapalny...polecila mi kupić masc ibuprom sport ale czytam na ulotce że nie jest polecany dla kobiet w ciąży Miałyście kiedyś taki problem? Jak sobie z takim bólem poradzić...
Nie miałam takich problemów ale może wystarczy zostawić chłopców w łóżku a samej iść spać gdzie indziej, żeby było wygodnie? U mojego młody tego też trójki idą więc rozumiem ten ból. Z tym, że mój nie chce z nami spac w łóżku, za to budzi się w nocy po kilka razy..
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Jestem po wizycie i bardzo sie cieszę bo było serduszko 😍😍😍 Z usg ciąża młodsza 5+6 z OM 6+3. Byłam na wizycie z Luxmed ginegolog zlecił mi od razu wszystkie bad krew + mocz. Kolejną wizytę mam umówić za 2 tyg i wtedy będzie założona książeczka ciąży. A wy już macie założone?
Mi lekarka założyła na drugiej wizycie, to było 8+1 wtedy. Gratuluję udanej wizyty i ♥️ 🙂
 
Do góry