reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dostałam jeszcze receptę na leki na nadciśnienie bo miałam 130/70 i z pappa wyszło ryzyko nadciśnienia które miałam w tamtej ciąży od 30 tyg
 
reklama
Przecież 130/70 to nie jest jakieś wysokie ciśnienie. Ja miałam wczoraj 124/70 i powiedział że wszystko ok
Nie jest ale ja w ciąży mam problem z ciśnieniem ten co miałam dziś jest na granicy a moje ciśnienie normalne jest 90/60 i mam mierzyć i w razie potrzeby brać w tamtej ciąży było bez leków 150/100 ale od 30 tyg a teraz podwyższa się teraz na początku było 100/60 przy każdej wizycie
 
Nie jest ale ja w ciąży mam problem z ciśnieniem ten co miałam dziś jest na granicy a moje ciśnienie normalne jest 90/60 i mam mierzyć i w razie potrzeby brać w tamtej ciąży było bez leków 150/100 ale od 30 tyg a teraz podwyższa się teraz na początku było 100/60 przy każdej wizycie

Rozumiem,w takim razie trzeba brać leki
 
Jestem po wizycie u gin z nerwów przed gabinetem wyrejestrowałam się z prywatnego. Musiałam napisać oświadczenie że nie zgadzam się na amino.Gin mówiła że jej córce przy hashimoto i cukrzycy wyszło z pappa wysokie ryzyko zd i na usg prenatalnych lekarz powiedział że noska nie widać a urodziła zdrową córkę, a inna pacjentka wszystkie badania ok a urodziła dziecko z zd także nie ma zasady
Nie martw się na zapas bedzie dobrze, a długo na wyniki musisz czekać?
 
Wolałam kupić bo ja przyjdzie druga fala korony (mam nadzieję że nir)to wolę mieć już wózek przetestowany a nie z internetu kupować nie dotykając go[emoji85] ja na razie kupuje wszystko unisex :p
O kurczę faktycznie...o tym nie pomyślałam...
No nie powinnyśmy odkładać na koniec w takim razie...
 
Nie martw się na zapas bedzie dobrze, a długo na wyniki musisz czekać?
Wyniki z pappy mam i dlatego byłam u gin żeby je obejrzała i postanowiła co dalej. chciała dać skierowanie na amino ale się nie zgodziłam bo nic to nie zmieni sama mówiła że jej córka przy hashi i cukrzycy miała wysokie ryzyko do tego na usg lekarz noska nie widział a urodziła zdrową córkę a inna pacjentka wszystko ok a dziecko z zd
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam zdjęcia całej książki. Spakowałam je w plik rar bo było ich dużo, wiecie jak dalej to ogarnąć? Potrzebny jest program zeby to wypakować, dacie radę? 😉
 
Do góry