reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja nigdy nie używałam henny zawsze farby. Ale słyszałam że henna tak nie niszczy włosów wręcz je odzywia😉
Tak dokladnie tak jest 😊 baaardzo mi odzywila i odbudowala plus pogrubiła. 2 lata temu wpadlam na "fantastyczny" pomysl ze z moich czarnych wlosow zrobie z siebie blondynke 🤣😂 rozjasnialam 6 razy 😳😒 nie wiem jak fryzjer mogl sie na to zgodzic no ale ja glupia myslalam ze to nic nie zrobi z moomi wlosami...no jednak zrobilo 😅 byly jasne blond owszem ale sianowate i matowe, okropne. Chodzilam tak rok no i rowno rok temu w kwietniu stwierdzilam ze jednak wroce do swojego koloru i wrocilam do czerni pozniej chcialam odzywic henną i duzo mi pomogla no ale tak zniszczonych wlosow nic nie bylo w stanie uratowac i scielam od polowy plecow wlosy do ramion 😔 przykre no ale byly paskudne. Teraz co prawda krotkie ale ladne i wole zapuscic takie zdrowe niz hodowac tamto co mialam. Nie polecam ogolnie wpadac na taki super pomysl 😂😅🤣
 
reklama
Tak dokladnie tak jest 😊 baaardzo mi odzywila i odbudowala plus pogrubiła. 2 lata temu wpadlam na "fantastyczny" pomysl ze z moich czarnych wlosow zrobie z siebie blondynke 🤣😂 rozjasnialam 6 razy 😳😒 nie wiem jak fryzjer mogl sie na to zgodzic no ale ja glupia myslalam ze to nic nie zrobi z moomi wlosami...no jednak zrobilo 😅 byly jasne blond owszem ale sianowate i matowe, okropne. Chodzilam tak rok no i rowno rok temu w kwietniu stwierdzilam ze jednak wroce do swojego koloru i wrocilam do czerni pozniej chcialam odzywic henną i duzo mi pomogla no ale tak zniszczonych wlosow nic nie bylo w stanie uratowac i scielam od polowy plecow wlosy do ramion 😔 przykre no ale byly paskudne. Teraz co prawda krotkie ale ladne i wole zapuscic takie zdrowe niz hodowac tamto co mialam. Nie polecam ogolnie wpadac na taki super pomysl 😂😅🤣
Moja siostra kiedyś zrobiła tak jak ty i miała na głowie dosłownie siano były tak suche ze przy potarciu było słychać jak trzeszczą 🤣🤣🤣 też długo walczyła z ich odbudowa i nigdy więcej już tak nie zrobiła. Ważne że ty się teraz dobrze czujesz w swoich wlosach i są zdrowe😊
 
reklama
Do góry