reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Wiesz ale siwy facet to taki lepszy model [emoji16] kobieta już niekoniecznie [emoji6]

Ja się w ogóle czuje na 20...no może 25 lat jak mnie kolano boli [emoji1787]
Psychicznie to gówniarz ze mnie, czasami moi synowie muszą mnie stawiać do pionu bo niby za bardzo "młodzieżowa" jestem...
Raz padło nawet pytanie: mamo czy nie mogłabyś być jak inne matki? Taka dorosła?
Ale szybko się z tego wycofał bo koledzy stwierdzili, że jestem zajebista..
Więc z dwojga złego lepiej mieć taką matkę haha [emoji6]

Tak Cię właśnie odbieram, jako super wyluzowaną mamę 😁 będziesz najlepszą siwą mama dla swojego dziecka, a później najlepszą babcia dla swoich wnuków 😉
 
reklama
Tak Cię właśnie odbieram, jako super wyluzowaną mamę [emoji16] będziesz najlepszą siwą mama dla swojego dziecka, a później najlepszą babcia dla swoich wnuków [emoji6]
Dzięki [emoji6]
Byle nie za szybko z tymi wnukami [emoji16]

Dobrze, że wiem kiedy dziewczyna syna ma okres [emoji13] uspokaja mnie to [emoji849]
 
Kochana, moja koleżanka z pracy, lat 42, stara się o pierwszego dzidziusia ;) A koleżanki po prostu zostały wcześnie babciami, tak jak ktoś pisał :) Szczerze, to nie znam żadnej babci w takim wieku 🤔

Apropo farbowania - ja nie wytrzymałam i dzisiaj byłam u fryzjera 🙈 Ale u mnie już 14 tydzień, to taki przełomowy ;) Poza tym rozjaśniałam tylko końcówki 😁 Dobrze jest odświeżyć fryzurę 😁

Moja mama miala 40 jak urodziłam synka, za miesiąc kończyła 41 😁 teraz ma 44. Za to jak moja mama urodziła mojego brata, to jej mama miała 38 lat, za miesiąc kończyła 39 😁 żeby nie było każda z nas urodziła będąc pełnoletnia 😂
 
Dziecko prędzej odmłodzi. W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na pierwsze dziecko koło 40stki. Daj spokój.
Dla mnie dużo dziwniejsze jest, że ciotka mego męża została babcią w wieku 46 lat. Nasi rodzice mają po 10 więcej i dopiero się wnuka doczekają :p

Dla mnie to nie jest dziwne, bo moja mama i babcia same zostały babciami w młodym wieku. Akurat rodzice narzeczonego mają 55 i 58 lat, ale moi mają 44
 
Dla mnie to nie jest dziwne, bo moja mama i babcia same zostały babciami w młodym wieku. Akurat rodzice narzeczonego mają 55 i 58 lat, ale moi mają 44
No mówię tylko z mojego otoczenia ;) Dlatego ja nigdy bym nie założyła, że kobieta koło 40, tuż po to babcia tylko mama

W sensie moja mama została dosyć późno mamą (tata jest trochę młodszy) więc moja mama ma 60 i jest najstarsza z całego towarzystwa naszych rodziców ;) Reszta ma 56-57 ;)

I tak w tym pokoleniu to u nas norma, nikt przed 50 nie zostaje dziadkiem/babcią, kobiety wszystkie widać karierowiczki 😅 moja babcia szybciej została babcią (chyba z 46 lat miała jak się moja siostra urodziła) ale to dlatego, że młodo została mamą i i tak karierę jakoś pociągnęła - i tu największy podziw.

Co rodzina to inaczej ;)
 
Hej.Dziewczyny, jestem załamana po prostu,5 byłam na prenatalnych,a dziś dzwonili do mnie żebym przyjechała jutro na wizytę do genetyka😂😂😂😂Nie chce się nakręcac ,ale chyba nie jest dobrze....skoro nie mam wyników a sami dzwonili o jutrzejszym przybyciu😭😭😭
Nie nakręcaj się, może jako jedyni robią tak jak powinno to wyglądać czyli wyniki będziesz omawiać na miejscu z genetykiem. Spokojnie.
 
reklama
Do góry