reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jestem dziewczyny po "wizycie" , bo to jednak nie ba wizyta z konsultacja ginekologa a samo USG. Ale lekarka przemiła :) i jest dzidzia! 😍 Jedna i serduszko biło 167! Nie slyszalam tylko widziałam go wg nowych wytycznych nie można słuchać przed skończonym 10tc bo to niepotrzebnie podgrzewa zarodek. Blizna po CC w porządku i zagojona. Ale mam krwiaka zaraz obok dzidziusia :( mam zwiększyć dawkę luteiny do 300 dziennie (teraz mam 200 ). A umówiłam się na teleporade dopiero jutro po 16. A wizyta z konsultacja ginekologa w cztery oczy w czwartek. Jak wrócę do domku to wstawię Wam zdjęcie. Troszkę łezkę uronilam :)
 
reklama
Glukoza wyszła mi podwyższona ;/
Teraz test obciążeniowy mnie czeka?


Mam też minimalnie podwyższone leukocyty, neutrofile i niedojrzałe granulocyty. Tym się jakoś nie martwię bo minimalnie ponad normę.

A miałaś wcześniej problemy z cukrem? Ile Ci wyszło?

Właśnie się zastanawiam nad tą krzywą i ona chyba jest obowiązkowa dla kobiet w ciąży? Czy się mylę?
 
A miałaś wcześniej problemy z cukrem? Ile Ci wyszło?

Właśnie się zastanawiam nad tą krzywą i ona chyba jest obowiązkowa dla kobiet w ciąży? Czy się mylę?
Jest obowiązkowa ale dopiero 24-28 tydzień. Chyba, ze wynik wyszedł powyżej normy.

teraz wyszło mi 98 (norma do 92). Robiłam badanie 3 tygodnie temu i miałam 85.
 
Można zadzwonić do gina i poprosić o erecpte
Dziewczyny, czy któraś z Was przerwała na kilka dni przyjmowanie luteiny, a potem wróciła do tego? Dałabym sobie reke uciąć, że mam jeszcze blister, a tu rano zaglądam i zonk... Mój gin dopiero w środę przyjmuje, a rodzinny dupek nie chce przepisać... Dodam, że nie mam plamień , miałam tylko trzydniowe na początku, gdzieś w 4 tygodniu, lekarz przepisał luteinę profilaktycznie. No i nie wiem, co zrobić :/
 
Wiem jak brzmi tętnica wlasnie. I to na pewno nie było to.ale może echo jakos idzie. Nie znam się. W następny piątek :( zastanawiam się czy nie ściemniać coś I nie pójść zeby tylko szybkie usg zrobili.
Pewnie jak masz możliwość to lec. Bo to jednak dwa tyg jeszcze czekania i tak Cie podziwiam, ze tyle wytrzymałas.
 
reklama
Jestem dziewczyny po "wizycie" , bo to jednak nie ba wizyta z konsultacja ginekologa a samo USG. Ale lekarka przemiła :) i jest dzidzia! 😍 Jedna i serduszko biło 167! Nie slyszalam tylko widziałam go wg nowych wytycznych nie można słuchać przed skończonym 10tc bo to niepotrzebnie podgrzewa zarodek. Blizna po CC w porządku i zagojona. Ale mam krwiaka zaraz obok dzidziusia :( mam zwiększyć dawkę luteiny do 300 dziennie (teraz mam 200 ). A umówiłam się na teleporade dopiero jutro po 16. A wizyta z konsultacja ginekologa w cztery oczy w czwartek. Jak wrócę do domku to wstawię Wam zdjęcie. Troszkę łezkę uronilam :)
Super gratulacje !! Mi podejrzewali bliźniaki a później okazało się ze właśnie krwiak jest obok ale leżę cały czas i mam nadzieje ze już teraz będzie malutki albo zniknie ✊🏻🙏🏼 I również trzymam za Ciebie kciuki ✊🏻❤️☺️
 
Do góry