reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja przez mdlosci i wymioty to bylam wykonczona psychicznie. Nie chcialo mi sie nigdzie wychodzic ani nic robic, lezalam i tylko pilam litrami wode. Polecam wam na mdlosci possac jakiegos cukierka (ja ssalam sobie lodowe) , lizaka.
 
reklama
Myślałam, że uchronię się przed nudnościami, ale właśnie się zaczęły.

Jestem głodna - nudności, chce coś zjeść - na samą myśl o jedzeniu są nudności :/

Zawsze miałam problemy żołądkowe, ale to jest jakiś next level.

Mam to samo [emoji30]
Na sama myśl o jedzeniu mnie mdli [emoji849]
Dzisiaj prawie cały dzień jem pieczony chleb z czosnkiem i jest troche lepiej[emoji106]
 
Strasznie wam współczuję tych mdłości… ja od początku ciąży mam ogromny apetyt i zaczynam ósmy tydzień. Bol piersi i na tym koniec.
Mogę sobie tylko wyobrazić jak się męczycie [emoji53]
Jak wychodzicie do pracy gdy wymiotujecie?
 
Hej dziewczyny :)
Nie odzywalam.sie od wczoraj i liczba postów do czytania mnie zszokowala :)) ale to fajnie ze jestescie tak aktywne :D
Chcialam.wam bardzo podziekowac bo stoaowalam sie do wszystkich waszych rad odnosnie leczenia przeziebienia i dzis moge smialo powiedzieć ze czuje sie juz bardzo dobrze. Wypocilam sie przez noc wypilam litry wody z cytryna i miodem bo imbir juz darowalam.sobie do tego sok z cebuli i czosnek i zdzialalo cudaa :))

Gratuluje tez zareczyn jednej z dziewczyn :)
Jesli chodzi o ta grupę prywatna jestem za ! Fajnie bylo by wiedziec ze jestesmy tylko w gronie zaufanych dziewczyn.
A z ta umowa to ja mam do lutego 2020 i tez nie wiem co dalej bo mialam.dostac unowe na czas nieokreslonym. Szefowa powiedziala zebym dzwonila jak sie bedzie konczyc to bedziemy myslaly wiec mam cicha nadzieje ze przedluzy. Ale zycie pokaze
Jesli chodzi o leki to ja bym nie brala zadnego apapu ani nic takirgo do tego 3 mc ale to tylko.moja rada.
 
Dziewczyny, macie juz jakies ciuszki dla malenstwa ?? Bo ja jak zobaczylam dwie kreski to sie wscieklam :D Liczac ze bede miala dziewczynke nakupowalam slicznych rozowych ciuszkow na promocjach po zimie, no ale moze byc tez chlopak wiec tez troszke rzeczy dla chlopca.Ostatnio troszke uniwersalnych rzeczy. Kocyk szary jak okrycie kapielowe, znalazlam w pepco, mietowy komplet minky do wozka z jezami ktory pasuje i dla chlopaka i dla dziewczynki :) Nie wchodze juz do takich sklepow bo zaraz musze cos kupic. Mam nadzieje ze w razie czego pojawi sie w rodzinie jakis maluch plci przeciwnej zebym mogla przekazac rzeczy ktore mi sie nie przydadza, a poki co wstrzymuje sie z zakupami az nie poznam plci :)
 
reklama
A ja znowu nigdy miesa nie jadlam a teraz mam schizy na kielbaski gotowane kielbaski z grilla roznego rodzaju miesa itp zero slodyczy. Moze mi czegos brakuje albo cos nie wiem

Ja to wegetarianka jestem, ale to nie ma znaczenia bo jak myślę o jakimś mięsie to tak samo mnie mdli jak do ogórka haha

Myślicie ze to tak działa? Że jakieś zachcianki to konkretnie od jakichś braków?
 
Do góry