reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
U mnie to drugi syn... Moze do trzech razy sztuka? Z tym, ze nie celowalam w plec. Mialam takie cisnienie na dziecko [emoji44]... A jak zaszlam to mi przeszlo [emoji1787][emoji1787]
Nie wierzę ze do 3 razy sztuka moja bratowa liczylam ze do 4 razy sztuka no i meska druzyne pilkarska niedługo zaloza:) tez nie celowalam w zadna plec ogólnie wogole nie liczylam na ciaze w szczęśliwym cyklu
 
Właśnie wczoraj czytałam, że są dokladniejsze. Ale robi się je jak jest jakaś podstawa do tego. To znaczy ,gdy naprzyklad w badaniu PAPPA wyjdą jakieś nieprawidłowości. Więc dziwię się dlaczego kazała zrobić mi właściwie te badania, a nie pappa.
Mam to badanie za tydzień więc będzie jeszcze za wcześnie na określenie płci dziecka, bo to dopiero od 14 tygodnia.

Nie zawsze [emoji4] te badania możesz zrobić jezeli tylko chcesz mieć szersze zasięg badania i mieć większa pewność, ale jest ono droższe, wiec dziwie się, ze lekarz tak zasugerował zeby robic to bez podstaw z jego strony :/

P.S. A nie określa ono już od 9tc ? cos mi świta ze to badanie tak samo jak Harmony już dużo wcześniej określa płeć [emoji848]
 
Ostatnia edycja:
A mi z tych chinskich wyliczen wyszla dwa razy dziewczynka. A tak na prawde ja nie celowalam w nic bo roznie moze byc owu i do konca nie ma sie pewności kiedy bedzie. Moja kolezanka to jest dobra w te klocki za 1 x chciala dziewczynkę tak wycelowali ze ma i teraz synek
 
Dziewczyny a kiedy będzie można poznać płeć? Mi się wydaje że na ostatniej wizycie lekarz mi mówił, że na prenatalnych (u mnie będzie 12+2 - przepraszam, źle napisałam wyżej [emoji4] ) będzie już można coś powiedzieć i nieraz widać wyraźnie, a nieraz może to się jeszcze zmienić bo dokładnie nie widać. Ale mąż mówił, że powiedziała że to będą tylko przypuszczenia i nic na pewno i już nie wiem, czy to mi się wydawało czy jemu [emoji1]

W 12 tc to są przypuszczenia, bo oni określają to z nub chyba, a ten jeszcze do 16tc bodajże może się podnieść i co za tym idzie z dziewczynki zrobi się chłopczyk np [emoji6]

Albo przy lepszym sprzecie już cos tam widać, ale wystarczy, ze siusiak się podwinie i jest dziewucha, a później chłopczyk [emoji6]

Mojej znajomej do końca mówili, ze dziewczynka, no niby siura nie było, a przy porodzie „ma pani zdrowego synka” [emoji28] to dopiero zaskoczenie [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż mówił, że jemu obojętne czy dziewczynka czy chłopiec będzie, a mówi o dziecku jako o "nim" :) ostatnio mu na to zwróciłam uwagę i się tylko uśmiechnął, chyba by chciał chłopca, ale nie chce się nastawiać by się nie zawieść :) ja też chyba jednak chciałabym chłopca ale staram się tak nie myśleć, by w razie czego nie czuć zawodu, że to jednak dziewczynka :) jak się urodzi i tak będzie najpiękniejsze, najfajniejsze i najbardziej chciane na świecie, bo jakie może być dla mamy i taty :)

Dziewczyny które wizytują na prenatalnych, dajcie znać czy mówili coś na temat płci :)
 
reklama
A mi z tych chinskich wyliczen wyszla dwa razy dziewczynka. A tak na prawde ja nie celowalam w nic bo roznie moze byc owu i do konca nie ma sie pewności kiedy bedzie. Moja kolezanka to jest dobra w te klocki za 1 x chciala dziewczynkę tak wycelowali ze ma i teraz synek

Mi z chińskiego dwie dziewczynki niby - mam dwóch synków ;)

Ja celowałam z mężem pierwszego synka i się udało ;)
 
Do góry