reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Pakujcie się kochanie bo nigdy nic nie wiadomo ja w czoraj mialam cc planowane ale w nocy o 3 zaś się przebudzilam i spać nie mogłam bo cc na 8 więc pewnie stres sobie myślę a tu nagle akcja porodowa wody odeszły ale z dużą ilością krwi w drodze do szpitala skurcze po 5 byliśmy w szpitalu a trzymali nas do 8 do planowanej cc..a miało być tak pięknie że tylko cc a tu bóle parte z kręgosłupa
 
reklama
Hej ja poszłam w nocy do szpitala bo mała.zrobila się strasznie niespokojne brzuch bolal. Zostawili mnie na kto bóle dość regularne dochodziły do 50. Na razie cisza szyjka zamknieta zobaczymy zdrzemnelam się że 2 godziny .

Kasia jak maleństwo duże się urodziło?? Gratulacje teraz tylko do domu
 
Hej ja poszłam w nocy do szpitala bo mała.zrobila się strasznie niespokojne brzuch bolal. Zostawili mnie na kto bóle dość regularne dochodziły do 50. Na razie cisza szyjka zamknieta zobaczymy zdrzemnelam się że 2 godziny .

Kasia jak maleństwo duże się urodziło?? Gratulacje teraz tylko do domu
I jak Gebka, lepiej już?

Ja dziś idę do szpitala. Popołudniu mam przyjęcie. Niestety kaszel się nasila i nie wiem jak przez to zniose cc. A może mi przeloza?

@Kasia1296 to nawet lepiej, że akcja sama się zaczęła. Nie miałaś cc na zimno tylko na skurczach, to lepsze dla dziecka :)
 
Kasia jak maluszek?
Gebka co u Ciebie?
Kruszka mnie też kaszel dopadł i boję się jak wytrzymam po cc. nie mam jeszcze terminu to mam nadzieję, że mi przejdzie do tego czasu
 
Miałam.masaż bolało strasznie rozwarcia się powiększa dadzą leki rozkurczowe i dzisiaj mam jechać na porodowke trzymajcie kciuki chyba jestem.juz za stara na taki ból
 
Ja tam mam zamiar spakować się minimalistyczne, czyli ręcznik 1 mały i duży dla siebie, klapki gumowe, jedna koszule do porodu plus 2 koszule na przebranie, kosmetyczkę z mini kosmetykami dla siebie. Swoj kubek i sztućce.Dla córci mała paczkę pampers 1, opakowanie chusteczek, linomag, 2 pieluszki tetrowe, rożek, kocyk plus 3 pajacyki. Jak cos zabraknie to mąż dowiezie

Mam to samo oprocz rozka, pajacykow i kocyka, ale mam tez podpaski, majtki poporodowe, wkladki laktacyjne, staniki do karmienia i papier toaletowy :D
 
reklama
Do góry