reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U nas dla dziecka tez trzeba wszystko. Dlatego włożyłam w osobną torbę jak coś ktoś mi ubranka doniesie. Kurcze mała taka leniwa się zrobiła. Stuknie raz na jakiś czas rano to musze popukać żeby dała znać

Też się zastanawiam nad tym że mała słabiej się rusza... Ruchy czuję dość często ale są słabsze niż jeszcze 2-3 tyg temu. Czasem się mocniej rozpycha ale nie tak mocno jak wcześniej. Nie mam za dużo wód, w 30 tyg było nieco powyżej 10 a mała jest dość duża - może to dlatego.
 
reklama
Wszystko to znaczy co?... Bo ja nawet na stronę szpitala nie patrzyłam jeszcze, ale chyba standardowo pieluchy, maść,ewentualnieuubranka, co jeszcze?
To najlepiej spojrz na strone szpitala, w ktorym chcesz rodzić, bo np u nas nie trzeba niczego dla dziecka- wszytsko zapewnia szpital. Znowu w mieście obok trzeba miec wlasnie "wszystko" czyli np ubranka, pieluchy tetrowe, masci, swoj rozek, kocyk itd.
 
Dziękuję kochana, to będę szaleć wieczorem i wrzucę fotkę z arcydzieła :))) mam nadzieję, że mi wyjdą
Na pewno wyjdą :)
Ja spakowałam wszystko co było na stronie szpitala, ręcznik też mimo, że nie będę wyrażała zgody na kąpiel. Wszystko spakowane, a walizka jakaś niepełna. Ciekawe o czym zapomniałam... Niby o niczym a jednak przeczucie....

Moja córka od dawna niej się rusza a ktg zawsze bardzo dobre. Wczoraj przed spaniem Polaków się że mnie, ale gin sprawdził i mówi, że to nie wody. Jak się powtórzy to mam jechać do szpitala. Ja i tak jutro muszę się tam stawić. Nie wiem czy zrobię mi planowe cc w poniedziałek skoro jestem przeziębiona..
 
Ja tam mam zamiar spakować się minimalistyczne, czyli ręcznik 1 mały i duży dla siebie, klapki gumowe, jedna koszule do porodu plus 2 koszule na przebranie, kosmetyczkę z mini kosmetykami dla siebie. Swoj kubek i sztućce.Dla córci mała paczkę pampers 1, opakowanie chusteczek, linomag, 2 pieluszki tetrowe, rożek, kocyk plus 3 pajacyki. Jak cos zabraknie to mąż dowiezie
 
MatiMAr mam chyba dokładnie to samo oprócz rożka. Nie biorę przy starszej też nie używałam. Kocyk i dodatkowe pieluchy do wytarcia bo u nas nie kąpią wycierają tylko.
 
U mnie jeszcze w skład wchodzą podkłady podpaski szlafrok wkładki laktacyjne. Pieluchy tetrowe flanelowa.

Jutro muszę jeszcze wszystko sprawdzić i dopakowac. Kurcze zaczynam się stresować to już jutro
 
U nas w szpitalu dają akurat wkłady poporodwe, rodzilam syna 2 lata temu I też w grudniu I w szpitalu tak grzeją normalnie sauna, więc tym razem szlafroka nie biorę. Ja to nadal nie spakowana nie mam siły ani chęci się za to zabrać :errr:
 
wiecie jak mnie tak pobolewa ten brzuch to boję się że coś przegapie. Wiem że niby bólów pogodowych się nie przegapi b9 bardzo bola ale ja jednak ciągle mam jakieś obawy
 
reklama
Mnie też właśnie boli brzuch jak na okres. Ale jeszcze tak mocno nie bolał. Zaczął wieczorem. Wzięłam paracetamol i poczekam czy przejdzie.
 
Do góry