reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ja nie dostałam dostępu do tamtego wątku A jak to znaleźć jak się nazywa tak jak ten?
położna powiedziała że wyglądały na porodowe były regularne tylko nie aż tak.mocno ale nie zrobili się rozdarcie. Po masażu ustały ona mówi że czasem w nocy dopiero przychodzi ten moment
 
Ja w piątek w nocy miałam dość silne skurcze i nawet myślałam, że się już zaczęło, ale przeszło wczoraj cisza a teraz też czuję, że coś się dzieje. W środę ktg zobaczymy co wyjdzie. Trzymam kciuki za wszystkie rodzące.
 
Ja przegapiłam skurcze takze kochane pakujcie się lepiej.
Mialam spakowane torby i nawet rzsczy na wyjście dla siebie. Ale to wszystko pod wymagania lokalnego szpitala. A trafilam tu i moj maluch spal goły w jakims rozku. Sasiadka z sali pozyczyla mi kocyk. I tak jedna dobę przetrwaliamy a potem maz przywiozl rzeczy. Chociaz bylo gotowe i tak musial sie naszukac.

Moze piszmy dalej tutaj dopóki wszystkie chetne sie tam nie dostana.

Powtorze sie: my dalej w szpitalu bo dostal zoltaczki dzis...
 
Ja już w szpitalu. Jutro rano cc. Ale wymóg by być dzień wczesniej. Miałam nie przyjemnych aż 4 wklucia przez trzy pielęgniarki. Było wesoło chociaż jedna żyła pękla i boli
 
Też mam kurde nie spakowaną, rano się za to wezmę. Dziś generalnie myślałam, że się zacznie. Cesarka dopiero za 3 tyg. Cały dzień leżę, mocne uplawy, biegunka, przez cały dzień dziwne bóle.. Teraz się uspokoilo. Byłam rano na mieście z córą, jeszcze pobyć sobie we dwie, taki babski wypad... I tak się zaczęłam źle czuć, że trzeba było szybko wracać. Dupa. No więc razem sobie cały dzień leżymy. Niedługo się to zmieni.... Jakoś jeszcze ciężko mi w to uwierzyć, miłego wieczoru dziewczyny
 
Dziewczyny ja nie dostałam dostępu do tamtego wątku A jak to znaleźć jak się nazywa tak jak ten?
położna powiedziała że wyglądały na porodowe były regularne tylko nie aż tak.mocno ale nie zrobili się rozdarcie. Po masażu ustały ona mówi że czasem w nocy dopiero przychodzi ten moment
Ten wątek jest zamknięty i sama go nie znajdziesz. Musisz mieć dostęp od moderatorki.
 
Ja przegapiłam skurcze takze kochane pakujcie się lepiej.
Mialam spakowane torby i nawet rzsczy na wyjście dla siebie. Ale to wszystko pod wymagania lokalnego szpitala. A trafilam tu i moj maluch spal goły w jakims rozku. Sasiadka z sali pozyczyla mi kocyk. I tak jedna dobę przetrwaliamy a potem maz przywiozl rzeczy. Chociaz bylo gotowe i tak musial sie naszukac.

Moze piszmy dalej tutaj dopóki wszystkie chetne sie tam nie dostana.

Powtorze sie: my dalej w szpitalu bo dostal zoltaczki dzis...
Przegapiłaś skurcze, ale jednak cały wieczór i noc czułaś mocne bóle jak na miesiączkę, jeśli dobrze pamiętam?
Nie strasz, że mogę to przegapić..
 
reklama
dziewczyny sprawdźcie skrzynki, jak ktoś się zgubił i pominelam piszcie prosze będę pisać o dostep ale wydaje mi się zr wszystkie znas zostały wprowadzone
 
Do góry