reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U nas będzie już 4 dzieciaczków. Jak byłam w ciąży z Leonem akurat mężowi jego opel astra się popsuła no i z tego względu,iż ja mam 2 już z pierwszego małżeństwa a drodze był Leon to kupił właśnie Zafirę. Te 2 siedzenia są w bagażniku chowane ale to jest lipa bo wtedy mega mały bagażnik i chyba n wózek nie wejdzie. A nawet raczej nie wejdzie bo podwójny [emoji23] jak kupował Zafirę to nie było nic więcej planowane. Dla 3 z tyłu super wygodne miejsca i nie jest ciasno. No ale się zaplanowało ( wyskoczyło wcześniej niż powinno) i mówi,że gdyby od razu myślał to by zaraz busa kupił. Teraz też chciał ale mówię mu,że i tak jak ja mam auto to jeżdżę tylko z dzieciakami,więc Jula może z przodu bo jest najstarsza. Na zakupy jakoś też damy radę. Albo on pojedzie z połową albo ja a ktoś z najmłodszymi w domu zostanie [emoji4] Raczej rodzinne zakupy w grę nie wchodzą bo nic się nie zmieści. A teraz na busa nie możemy sobie pozwolić bo zaczynamy od nowego roku kapitalny remont domu co dostaliśmy od jego rodziców. Także to jest teraz ważniejsze niż kupować busa [emoji6]

Ale fajna duza rodzinka ;)
Rozumiem sa rzeczy ważne i ważniejsze. My mamy dom skończony, więc ten samochód zaczął uwierac, ja zawsze miałam jakas mała popierdolke ale zwyczajnie zrobiło się ciasno. Wiec T4 to właśnie taki bus, 7 osobowy. I bagaznik duży podwójny wózek spokojnie chowam, bo mamy dla naszych starszych chłopców ;) a gondole bede chowac z tylu miedzy kanapa a przednimi siedzeniami ;) taki plan.

Kiedy zaczynacie remont ??
 
reklama
Ale fajna duza rodzinka ;)
Rozumiem sa rzeczy ważne i ważniejsze. My mamy dom skończony, więc ten samochód zaczął uwierac, ja zawsze miałam jakas mała popierdolke ale zwyczajnie zrobiło się ciasno. Wiec T4 to właśnie taki bus, 7 osobowy. I bagaznik duży podwójny wózek spokojnie chowam, bo mamy dla naszych starszych chłopców ;) a gondole bede chowac z tylu miedzy kanapa a przednimi siedzeniami ;) taki plan.

Kiedy zaczynacie remont ??
Wiem właśnie mąż oglądał T4 i T5. Super dużo miejsca. Nawet wózka nie trzeba składać bo cały wejdzie [emoji16]
Powiem tak. Jego rodzice mieli tam pokoje i 2 sale na dole(restauracje). Był już Architekt i powiedział co i jak zrobić. Część trzeba zburzyć. Szkoda bo chcielibyśmy pod wynajem zrobić. Ale podwórko za to będzie większe [emoji3]
Mąż chciał już sam coś grzebać tzn wywalać meble z tej części co ma być zburzona. Meble były robione przez stolarza i wszystko jest polaczone- szafki i łóżko a szafy są w ścianach. Trochę roboty z tym będzie. No i trzeba kontener na to zamówić. Ale rozłożyło go i leży chory [emoji58]
Jeszcze w tym roku powywalają te meble chociaż z tej części,żeby było można rozebrać. Jak już to będzie zrobione to musi być statystyk aby później powiedzieć co i jak ma być robione. Np gdzie schody itp. roboty w cholerę. Na początku wiosny dopiero rozbiórka(bo święta,terminy itp) i potem rusza wszystko. Myślimy,że wyrobimy się do przyszłych świąt bożonarodzeniowych. Ale jest co robić bo praktycznie od podstaw wszystko.
 
Te ukryte siedzenia w Zafirze sa najlepsze. Tez taka mamy ale ja jezdze tylko jako pasazer. Raz mialam okazje tam z tylu jechać to normalnie czulam sie jak vip:D
A wczoraj wysiadalam jak stara babcia. Pierw nogi, potem reka zlapalam dach....i jakoa poszlo;)

A do zamkniętego wątku te osoby co chociaz raz na kilka dni coś piszą.

Poczatkowo tez się zastanawialam.czy dolaczyc do styczniowek czy grudniowek bo rermin na 31.12 ale wolalabym grudzień.
Teraz to czuję, ze to na pewno bedzie grudzien....

Brzuch mi sie spina caly wieczor. Zaczynam sienstresowac bo za duzo o tym myślę.
 
Ostatnia edycja:
No dobrze ;) to już sugestia jest ;)

Czekamy na inne sugestie mozemktoś widzi to inaczej, demokracja najważniejsza ;)

Boszeeee zgaga mnie pali.... Nic nie pomaga...

Veronikka dla efektu końcowego napewno warto sie pomeczyc ;)
 
Mnie też męczy zgaga i praktycznie nic nie pomaga ale pije mleko i chociaż na chwilkę pomaga ..

Co do auta to ja mam mazde 6 i też ledwo się wyłaniam z niej Hehehe pierwsze nogi potem ręce i dopiero reszta Hehe .. A jak jeżdżę to brzuch mi haczy o kierownicę :p
 
Mnie jak dopadnie zgaga to ulgę przynosi g.aviscon, zresztą jak urodzimy to zgaga odejdzie nic nas już nie będzie tam uciskac:p
 
reklama
Nakupilam właśnie smoczki, butelki, smoczki do butelki i to chyba jedna z nie licznych rzeczy które młodzieniec będzie miał nowe ;)
Idę spac. Może przespie ta zgagę, o ile się da ;)
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry