reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej jeśli chcecie mozna zamknac watek. Ja.właśnie wróciłam.z ostatniej babskiej imprezy na dlugi czas. Dzisiaj mialam mocnawe bóle tam na dole nawet trochę się przestraszyłem że.sie.rozkreci ale przeszło.
 
reklama
Jak Wasze nocki? Moja totalnie nie przespana. Nieregularne skurcze, ciagle siku albo 2. W sumie mąz też. Troche zwalam na zupe ogórkowa. Niech ten dzień jeszcze posiedzi w tym brzuchu.

Pije rumianek i obserwuję. Ale cos czuje ze nie obedzie sie bez wizyty na IP
 
kruszka po 2 cc możesz rodzić naturalnie? mi lekarz mówił, że się w szpitalu na to nie zgodzą
co do wagi z usg też trzeba brać poprawke, znajomej mówili, że dobrze powyżej 4 kg a urodzila 2 tygodnie później 3800
 
Jak Wasze nocki? Moja totalnie nie przespana. Nieregularne skurcze, ciagle siku albo 2. W sumie mąz też. Troche zwalam na zupe ogórkowa. Niech ten dzień jeszcze posiedzi w tym brzuchu.9

Pije rumianek i obserwuję. Ale cos czuje ze nie obedzie sie bez wizyty na IP
Myślisz, że to przez zupę? Oby było po Twojej myśli.
kruszka po 2 cc możesz rodzić naturalnie? mi lekarz mówił, że się w szpitalu na to nie zgodzą
co do wagi z usg też trzeba brać poprawke, znajomej mówili, że dobrze powyżej 4 kg a urodzila 2 tygodnie później 3800
W Wawie szpitalu na żelaznej można rodzić sn po 2cc. Oczywiście trzeba to skonsultować odpowiednio. Ja nie byłam u TEGO lekarza, ale giną która mnie kwalifikowala powiedziala, że sporo zslezy od usg po 36 tc. Robiłam w innym szpitalu i powiedziałam o tym dr. Zmierzył mi blizne, nie wiem czy te dane wystarcza. Zalezy też czy odpowiednio się ułoży ile będzie wazyla. Ogólnie powiedział, że On by się nie zgodził, ale to koledzy podejmą decyzję i zależy jak będzie poród postępował.
Ja mam pierwszy raz dziecko ułożone glowkowo, chłopcy byli posladkowi. Więc nawet nie miałam okazji by pomyśleć o sn.

I jeszcze złapałem od chłopców wirusa, boli mnie gardło i raczej nic więcej się nie wydarzy. Jutro już ich puszczam do przedszkola.
 
Ja mysle ze zupa mogla zadziałać przeczyszczajaco i wywołać skurcze....

Mam wstepne informacje ze szpitala ze mozna przyjsc w kazdej chwili i umowic sie na termin cc.
 
reklama
Do góry