reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja jeszcze jeżdżę, zawsze do konca jezdzilam. Mąż bardzo mnie prosi o uwagę na drodze. Ale jazda po naszym mieście to max 30 km/h. Gorzej jak musze do Wawy do gina/szpitala jechać, albo po coś do pracy. Tera Z mam kto w czwartek. Na szczęście mogę jechać poza godzinami szczytu. Ale ciężko mi wsiadac ì wysiada, więc większe zakupy nie wchodzą w grę.
Ja jeżdżę Zafirą. Rodzinna wersja z 7 fotelami. Wysoka i szeroka [emoji85] na początku się bałam bo zawsze normalnym autem jeździłam ale poszło z górki. Teraz tylko ciężko wsiąść i wysiąść. Na dodatek w zimowej kurtce. Jak tylko mogę to zakładam bluzę ale nie zawsze pogoda sprzyja. Wgl nie lubię w zimowych kurtkach chodzić a co dopiero teraz plus brzuch [emoji36]
 
Bo ja dziewczyny mam termin na 4.1 ale coś nam się zdaje,że jednak będzie w grudniu. A tu nie udziela się dużo dziewczyn i jakoś tak fajnie jest [emoji3]
Ale jak zostanę styczniówką to jak chcecie to sobie pójdę stąd.
 
@Veronika_k Ja mam TP. 31.12 syna 4 dni po terminie urodziłam, więc mogę zachaczyć o styczeń:D Wow Zafira jakoś boję się duzych aut, mam stare puncino zresztą dopiero nie cały rok mam prawko, jeździłam też autem brata ma forda mondeo w kombi masakra to nie jest auto dla mnie:o
 
Ja jeżdżę Zafirą. Rodzinna wersja z 7 fotelami. Wysoka i szeroka [emoji85] na początku się bałam bo zawsze normalnym autem jeździłam ale poszło z górki. Teraz tylko ciężko wsiąść i wysiąść. Na dodatek w zimowej kurtce. Jak tylko mogę to zakładam bluzę ale nie zawsze pogoda sprzyja. Wgl nie lubię w zimowych kurtkach chodzić a co dopiero teraz plus brzuch [emoji36]
Jeździłam kiedyś Galaxy brata. Fajne to to do jazdy Może my też zmienimy za kilka lat. Ja jezdze zwykłą osobowką, ale mamy też kombi. Obydwa fajnie się prowadzą, ale nie zmienia to faktu, że wsiadanie/wysiadanie mnie męczy strasznie...
 
No to Was zaskocze ja jezdze Multivanem T4 i go uwielbiam ;) wszyscy mamy wygodnie (ja i chłopcy) a maz Audi a4 jak tam wsiadam mam wrażenie że tylkiem po ziemi hacze ;)) dlatego nie wsiadam.
Autem podobnie jak Kruszka jezdze cały czas nawet dalekie odleglosci.

Pisze do moderatorki o otworzenie wątku zamknietego chciałabym zaczaczprzed naszymi cc ;))
 
No to Was zaskocze ja jezdze Multivanem T4 i go uwielbiam ;) wszyscy mamy wygodnie (ja i chłopcy) a maz Audi a4 jak tam wsiadam mam wrażenie że tylkiem po ziemi hacze ;)) dlatego nie wsiadam.
Autem podobnie jak Kruszka jezdze cały czas nawet dalekie odleglosci.

Pisze do moderatorki o otworzenie wątku zamknietego chciałabym zaczaczprzed naszymi cc ;))
U nas będzie już 4 dzieciaczków. Jak byłam w ciąży z Leonem akurat mężowi jego opel astra się popsuła no i z tego względu,iż ja mam 2 już z pierwszego małżeństwa a drodze był Leon to kupił właśnie Zafirę. Te 2 siedzenia są w bagażniku chowane ale to jest lipa bo wtedy mega mały bagażnik i chyba n wózek nie wejdzie. A nawet raczej nie wejdzie bo podwójny [emoji23] jak kupował Zafirę to nie było nic więcej planowane. Dla 3 z tyłu super wygodne miejsca i nie jest ciasno. No ale się zaplanowało ( wyskoczyło wcześniej niż powinno) i mówi,że gdyby od razu myślał to by zaraz busa kupił. Teraz też chciał ale mówię mu,że i tak jak ja mam auto to jeżdżę tylko z dzieciakami,więc Jula może z przodu bo jest najstarsza. Na zakupy jakoś też damy radę. Albo on pojedzie z połową albo ja a ktoś z najmłodszymi w domu zostanie [emoji4] Raczej rodzinne zakupy w grę nie wchodzą bo nic się nie zmieści. A teraz na busa nie możemy sobie pozwolić bo zaczynamy od nowego roku kapitalny remont domu co dostaliśmy od jego rodziców. Także to jest teraz ważniejsze niż kupować busa [emoji6]
 
reklama
Napisałam, czekam, jak napiszę dam znać. Są tu dziewczyny co trzymaly ten wątek przy życiu ale sa i takie co maja 5-6 postow na półtora miesiaca-dwa. Musimy wiec podjąć decyzję wspólnie czym się kierujemy idac na watek zamkniety. Tym bardziej ze zalozenie ma na celu lepsze poznanie siebie, otwartość i towarzyszenie w naszych matczynych początkach, zdjęcia itd.
 
Do góry