reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Kasia Ty idziesz na pierwszy rzut ;) a z jakich powodów teraz cc bo nie pamiętam ?
Tak mam stresik a raczej stresior przed cc ;)
Ja kochana mam cc z powodu założenia siatki na nietrzymanie moczu więc nie mogę rodzić naturalnie..samej cc się nie boję ale to co będzie po bo jednak to operacja ... Ani się schylic, cokolwiek zrobić tego się najbardziej obawiam a przy maluchu trzeba będzie chodzić . A ty którego masz cc? bo nie pamiętam
 
hej. bardzo rzadko piszę ale czytam na bieżąco :)
ja jestem po 2 cc ale jeszcze nie mam terminu na 3... też się bardzo boję ale nie bólu... tego że coś może pójść nie tak :crazy: co do zajmowania się maluchem po cc w domu to nie martwie sie. mąż bierze opieke na mnie i przez 2 tygodnie ze mną będzie :)
co do samopoczucia... bywają lepsze i gorsze dni. mała się rozpycha toboli i te kłucia "na dole"....
miłego dnia
 
Cześć dziewczyny, ale czad, że już będziecie mamami za cztery dni, ale zleciało. Jak sobie pomyślę, że jak szłam na zwolnienie to miałam w perspektywie tyle rzeczy do zrobienia i w sumie to niewiele zrobiłam. Widać taki czas nic nie robienia też jest potrzebny nie wiadomo kiedy następny taki będzie. Ja się wyjątkowo dobrze czuję na siku wstaję tylko raz i to nad ranem, stosunkowo dobrze śpię tylko strasznie mnie zgaga męczy jak to prawda, że dziecku wtedy włosy rosną to moje już ma pewnie do pasa :) Jutro mam wizytę u lekarza ciekawe co powie ciekawego.
 
Ja kochana mam cc z powodu założenia siatki na nietrzymanie moczu więc nie mogę rodzić naturalnie..samej cc się nie boję ale to co będzie po bo jednak to operacja ... Ani się schylic, cokolwiek zrobić tego się najbardziej obawiam a przy maluchu trzeba będzie chodzić . A ty którego masz cc? bo nie pamiętam

Napewno dasz radę. Boli przez pierwsze dni to prawda ale bol szybko mija. Ja bardziej boję sie karmienia odrazu po cc, ale ja wogole jesli chodzi o kp jestem hmmm... No robie bo mam swiadomosc że to najlepsze dla dziecka.
Mam cc 02 grudnia więc tuz tuz za Toba ;))
 
hej. bardzo rzadko piszę ale czytam na bieżąco :)
ja jestem po 2 cc ale jeszcze nie mam terminu na 3... też się bardzo boję ale nie bólu... tego że coś może pójść nie tak :crazy: co do zajmowania się maluchem po cc w domu to nie martwie sie. mąż bierze opieke na mnie i przez 2 tygodnie ze mną będzie :)
co do samopoczucia... bywają lepsze i gorsze dni. mała się rozpycha toboli i te kłucia "na dole"....
miłego dnia

Boję się tego samego, lekarz uspakaja.... Łatwo mu mówić!
 
Cześć dziewczyny, ale czad, że już będziecie mamami za cztery dni, ale zleciało. Jak sobie pomyślę, że jak szłam na zwolnienie to miałam w perspektywie tyle rzeczy do zrobienia i w sumie to niewiele zrobiłam. Widać taki czas nic nie robienia też jest potrzebny nie wiadomo kiedy następny taki będzie. Ja się wyjątkowo dobrze czuję na siku wstaję tylko raz i to nad ranem, stosunkowo dobrze śpię tylko strasznie mnie zgaga męczy jak to prawda, że dziecku wtedy włosy rosną to moje już ma pewnie do pasa :) Jutro mam wizytę u lekarza ciekawe co powie ciekawego.

Zgage mam i ja!! Dramat szczególnie w nocy. Przemęcze się już nie dużo mi zostało.
Ja zostanę mama już po raz 4 więc niby nowosc ale nie nowość ;)
Daj znac jak po wizycie ;))
 
Oj ja też mam straszną zgagę, najgorzej jest w nocy. A co do cc to też się boję ale bardziej boję się samego znieczulenia, ponieważ z uwagi na moją wadę miednicy i hiperlordozę najprawdopodobniej będę musiała mieć znieczulenie ogólne a zdecydowanie wolałabym mieć świadomość tego co się ze mną dzieje;) Dodatkowo szpital w którym pracuje mój lekarz (w którym mam umówiony termin) jest oddalony ode mnie o 80 km więc gdyby zaczęło się dziać coś wcześniej będę zmuszona udać się do lokalnego.
 
Mati fajnie wiedzieć co siedzieje to prawda, jednak te szarpanie, narzędzia i ich rozmowy ...
Trzymam kciuki żeby poszlo wszystko tak jak chcesz... Moze znajdzie się anestezjolog który znieczuli Cie miejscowo
 
reklama
@Kacprysiowo O to nie wiedziałam, że to Twój czwarty dzidziuś, samych chłopców masz? Dziewczyny a czy Was też bolą stawy? Mnie strasznie rano po przebudzeniu bolą stawy w dłoniach. Mam bardzo spuchnięte palce. [/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Do góry