reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U mnie ciąża starsza o 2 tygodnie- aktualnie. Tylko ze ja dopiero 35+0 tydzien.

Dziś sie czuję o wiele lepiej! Uff. Jeszcze 2 tygodnie i bedzie calkiem spokojniej.
 
reklama
Mąż jest mogę rodzic
Dzisiaj zauważyłam że jak ścianę brodawek pokazują się kropelki płynu jest nadzieja że będzie mleko

Noc do bani biodra masakrycznie bolały A w dzień częste kłucie tam na dole.
 
Mąż jest mogę rodzic
Dzisiaj zauważyłam że jak ścianę brodawek pokazują się kropelki płynu jest nadzieja że będzie mleko

Noc do bani biodra masakrycznie bolały A w dzień częste kłucie tam na dole.

Oj biodra to mnie wczoraj bolaly strasznie po spaniu az sie smialam ze odlezyny chyba bo ciagle na boku.

Dziś cudowne odpuszczenie bóli. Wow moge nawet chodzić. Ostatnie dwa dni mnie bardzo przetyraly az zaczynalam wpadac w doła ;/ dziś tylko bolesne ruchy dziecka ale to juz nic...;)

Wizyta w pepco i rossmanie mnie wykonczyla.
 
Powiem wam kochane, jaką jestem głupia i super dzień sobie zapewniłam. Wpadło mi do głowy, żeby na obiad zrobić pierogi, taka niespodzianka dla córki, bo uwielbia. Tak więc ustalam się kilka godzin, zrobiłam dwa rodzaje farszu.. I oprócz farszu nic mi nie wyszło. Pierogi się rozpadły, pierwszy raz w życiu nie wyszło mi ciasto. Jestem wściekła potwornie bolą mnie nogi i brzuch się spina. Dobrze, że zrobiłam rosół bo by obiadu nie było.... Wrrr
 
Hihi :) fajnie widać po treściach na forum że już zbliżamy się do końca ;)
Ostatnio to same narzekania :) ...wcześniej było dużo o zakupach, spacerach, ćwiczeniech i innych aktywnościach a teraz o sukcesach w postaci 1 km ;)
 
Dzień dobry, dobrze, że ja dalej w dwupaku. Mlodszy ma katar i został w domu, a starszy kaszel, więc też Go zostawiliśmy. I tak zamiast ładować akumulatory, spać ile się da to zajmuje się dziećmi. Dobrze, ze Oni jak choruja to razem. Gora 2 dni i powinno być po kłopocie.
Ja nawet nie myślę o chodzeniu po sklepach. Nie mam na to siły, w ogóle jestem bez życia w listopadzie. Dopóki dzień nie zacznie się wydłużać to będzie ciężko...
Miłego dnia
 
U mnie dzisiejsza noc w miarę dobrze aż dziwne że tylko 2 razy się budziłam. Zawsze to po 5 razy się budzę I do tego usunąć nie mogę. Pytanie do dziewczyn co będą miały w kurtce cc.. Stresik jest?? Ja się bardzo stresuję bo nie wiem jak to będzie... Za mną 2 porody naturalne a tu nagle cesarka :o i obawy jak to będzie po cc... A cc już w piątek :szok:
 
reklama
Kruszka współczuję!
My ostatnio wszyscy sie rozlozylismy i niby też szybko nam mija, a zaraz był nawrot, jakis paskudny wirus ...
Moj maz w tym tyg pracuje niby dwa dni tylko, więc jestem przeszczesliwa mogę poleniuchowac, ale tez w naszej firmie sporo się dzieje więc tak naprawdę ma dziś dopiero wolne a potem w piątek. Jednak liczę na te kilka dni nic nie robienia.
Jutro Idę na rzęsy i to cały mój wysilek nie chce mi się nawet ruszać, wszystkie prezenty lampki i inne cuda zamowilam przez internet a mąż je odbiera przy okazji.
 
Do góry