reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mi o dziwo kręgosłup nie dokucza ale nocne bóle bioder tak. Przywiozłam wózek piore niektóre jego części
Ostatnio ciągle boli mnie żołądek choć staram.sie jesc mało i lekko. Mala wypycha dupsko dość boleśnie ale będzie mi brakować tych doznań hihi
 
reklama
Aneta ze wpada do środka ;)
Mi wystaje guzik, przecież każda z Nas jest inna ma inne ciało, inaczej przchodzi ciaze, a wiele rzeczy ktore widzimy fizycznie nie mają wpływu.

Kruszka super!! Z tym sokiem cieszę się że mnie rozumiesz ;) w przyszlym roku robię podwójnie ;)
Chcialam Ci powiedzieć ze bylismy na Mazurach w miejscu które polecalas i było cudownie ;))

Moje upławy/wydzielina dalej jest raz mniej raz więcej. W nocy brzusio mi dokuczał.... Musi wytrzymać do przyszłej niedzieli ;)

I hit, babcia mówi "Ty nie mozesz byc chora, bo dziecko chore się urodzi" uwielbiam ją i te wszystkie babcine teorie. Pozniej już obie sie z tego smialysmy ;))
Też nasze babcie, ale kochane są. Moja babcia kiedyś była oburzona, że córka psa udaje:mowo:jeszcze jej tak zostanie.
 
Dziewczyny czy ma tym etapie - 35-36 tydz bolą Was piersi? Mnie czasami lewa mocno ale krótko zaboli (takie ukłucie)jak się położe na boku i ją niechcący przycisne. Ale jak dotykam to nie boli... nie czuje żadnych zgrubień, guzków itp. Cały czas staram się spać na lewym boku więc ta jest bardziej poszkodowana ale czy to może mieć jakiś związek...?
 
Dziewczyny czy ma tym etapie - 35-36 tydz bolą Was piersi? Mnie czasami lewa mocno ale krótko zaboli (takie ukłucie)jak się położe na boku i ją niechcący przycisne. Ale jak dotykam to nie boli... nie czuje żadnych zgrubień, guzków itp. Cały czas staram się spać na lewym boku więc ta jest bardziej poszkodowana ale czy to może mieć jakiś związek...?
Czasami mnie bola ale same brodawki.
 
Dziewczyny czy ma tym etapie - 35-36 tydz bolą Was piersi? Mnie czasami lewa mocno ale krótko zaboli (takie ukłucie)jak się położe na boku i ją niechcący przycisne. Ale jak dotykam to nie boli... nie czuje żadnych zgrubień, guzków itp. Cały czas staram się spać na lewym boku więc ta jest bardziej poszkodowana ale czy to może mieć jakiś związek...?

Mnie też czasem bolą nawet przy dotyku.
 
Dziewczyny czy ma tym etapie - 35-36 tydz bolą Was piersi? Mnie czasami lewa mocno ale krótko zaboli (takie ukłucie)jak się położe na boku i ją niechcący przycisne. Ale jak dotykam to nie boli... nie czuje żadnych zgrubień, guzków itp. Cały czas staram się spać na lewym boku więc ta jest bardziej poszkodowana ale czy to może mieć jakiś związek...?
Mnie bolą trochę bardziej niż dotychczas.
Obecnie leżę i czekam, aż Gabi się trochę rozruszać, bo strasznie dziś leniwa.
Za to wczoraj wieczorem takie akrobacje odstawiala, że myślałam, że zaraz przebije worek. Bardzo bolalo, szczególnie w kroczu...
 
Mnie bolą trochę bardziej niż dotychczas.
Obecnie leżę i czekam, aż Gabi się trochę rozruszać, bo strasznie dziś leniwa.
Za to wczoraj wieczorem takie akrobacje odstawiala, że myślałam, że zaraz przebije worek. Bardzo bolalo, szczególnie w kroczu...
Ja dzis mam takie przepychanki w brzuchu a poprzednie dni byl spokoj.
Jestem mocno zdenerwowana sytuacja ciążowa / wiem nakrecam się/ i chyba to ma wpływ.

Do tego te rozpychanki sa bolesne kurcze.
 
Moje piersi tez są bardziej tkliwe, czesto mrowia, ale w każdej ciąży tak miałam.

Maly wczoraj też fikal aż bolało dziś jest spokojniejszy.
 
reklama
Mój lobuz uaktywnia się po 20 i to są okropnie bolesne akrobacje. Czasem tak dostaje w rzebra albo w biodro ze aż łezki się kulaja. Ale wiem ze z nim wszystko dobrze byle tylko zdrowy byl ☺
 
Do góry