reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

uff dzięki dziewczyny właśnie ten kolor moczu mnie przeraził. Oby do niedzieli będzie już ze mną mąż to mogę rodzic. Bo dzisiaj tam na dole tak dźga jak bym igły miała :)
 
reklama
A gdzie kupowalas ??

Biegowy wózek, jaki? Chce wrócić po miesiącu do biegania... Ja też mam Q e r i D o czy jakoś tak.

Kurkuma jest cudowna, ma ogrom leczniczych właściwości. Ale nie smaczna.

Gebka nie martw sie, moze to mocz. Ja mam od wczoraj zdecydowanie mniej wydzieliny. Jednak chodzę jak pokraka bo pachwina prawa znowu mi dokucza i cały prawy bok kluje.

Kupiłam urban glide 2 za ok 2300 zł ale dlatego że bordowy a ciemny był jeszcze tańszy bo nie całe 2200 zł. Jak na nowy to niezła cena bo w innych miejscach zaczynają się od 2700 zł. Sklep w Niemczech ale zamówienie na pl stronie, szybki kontakt mailowy... ale dla bezpieczeństwa płacę przy odbiorze :)
Chyba nie mogę wpisać tu sklepu... reklamować ale jak wpiszesz w google lub ceneo to wyskoczy Ci taka cena tylko w jednym sklepie.
 
Kurcze... a moja gin mówi że przed świętami będzie za wcześnie. A termin z OM też mam taki... nast wizytę mam 11.12 i będę walczyć o wyznaczenie terminu... choć ciekawe czy doczekam wizyty bo termin z usg już mi wychodz 10.12 ;)

Od wczoraj męczy mnie przeziębienie (suchość i pieczenie gardła, katar, ból głowy) :( Coś na takie dolegliwości polecacie - póki co mleko z miodem i herbata no i wzięłam na gardło w nocy *spam* do ssania (bez konsultacji ale pisze że to dla kobiet w ciąży...) bo już nie wiedziałam jak oddychać... aż się boję kolejnej nocy :(

Ups... wyrzuca mi nazwę tabletek do ssania P... dla kobiet w ciąży... trudno.
Ciekawe, zobaczysz co ci powie na następnej wizycie. Jeśli chodzi o przeziębionie, powiem Ci że duża dawka witaminy C i sok z malin. Mnie to ratowalo cała ciaze
 
reklama
Dziewczyny mam takie może dziwne pytanie : synek podobno jest już ułożony główką w dół, po prawej stronie baaardzo wypina dupke. Mniejsza z tym :wczoraj przez kilja godzin po prawej stronie czułam i było to normalnie widoczne pulsowanie brzucha,jakby serduszko czy oddech małego. Brzuch się delikatnie, jednostajnie unosił. Nie były to ruchy i czkawka na sto procent bo czkawke u małego poznaje. Spotkalyscie się z czymś takim? Trochę się zeschizowalam, jeszcze te mega mocne uplawy...
 
Do góry