reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny mam takie może dziwne pytanie : synek podobno jest już ułożony główką w dół, po prawej stronie baaardzo wypina dupke. Mniejsza z tym :wczoraj przez kilja godzin po prawej stronie czułam i było to normalnie widoczne pulsowanie brzucha,jakby serduszko czy oddech małego. Brzuch się delikatnie, jednostajnie unosił. Nie były to ruchy i czkawka na sto procent bo czkawke u małego poznaje. Spotkalyscie się z czymś takim? Trochę się zeschizowalam, jeszcze te mega mocne uplawy...

Mój rez tak siedzi i to już od kilku tygodni. I też często go tak czuje. Rozpycha sie.
 
reklama
Dziewczyny mam takie może dziwne pytanie : synek podobno jest już ułożony główką w dół, po prawej stronie baaardzo wypina dupke. Mniejsza z tym :wczoraj przez kilja godzin po prawej stronie czułam i było to normalnie widoczne pulsowanie brzucha,jakby serduszko czy oddech małego. Brzuch się delikatnie, jednostajnie unosił. Nie były to ruchy i czkawka na sto procent bo czkawke u małego poznaje. Spotkalyscie się z czymś takim? Trochę się zeschizowalam, jeszcze te mega mocne uplawy...

Miałam tak raz nie tak dawno. Wydawało mi się że to bicie serca... w takim rytmie to było. Ale chyba nie byłoby aż tak czuć na moim brzuchu...? Sama nie wiem co to było.... zapomniałam zapytać gin niestety...
 
Ciekawe, zobaczysz co ci powie na następnej wizycie. Jeśli chodzi o przeziębionie, powiem Ci że duża dawka witaminy C i sok z malin. Mnie to ratowalo cała ciaze

Ostatnio laski w kolejce do gin mówiły że sok z malin to już będą pić tuż przed porodem na przyspieszenie... jak to usłyszałam to odsyawiłam pyszne naturalne soki mojej mamy bo nie chciałabym szybciej urodzić niż ustalę ;)
Wiem że herbata z liści malin ma taki wpływ ale z ostrożności odpuściłam całkiem maliny :)
Słyszałyście o czymś takim?
 
@Kacprysiowo jak Twoje skurcze?

@Abies33 sok z malin nie przyspieszy porodu, skurcze czy czegoś tam. Ja disc często pije w ciąży. Do herbaty np i jeszcze zurawina. Herbatka z liści malin owszem ale nie sok.

Ja do biegania tak szybko nie wrócę. Pewnie dopiero po 2 mies od cc spróbuje. Mam orbitreka w domu, więc będę go wykorzystywac. Nie chce się na nic nastawiac, by się nie rozczarować. Na pewno po ok pół roku, będę chciała wrócić na trampoliny :)
 
Kruszka ja do biegania daje sobie miesiąc dwa.
Dziekuje, brzuch twardy ale skurczy nie czuję.

Abies malinowy sok? Nieeeeeee. Z liści malin tak. U Nas sok malinowy litrami idzie, narobilam go dużo, ale okazuje sie że jednak za mało ;) gdyby to była prawda to pan Aleksander byłby już dawno na tym świecie ;)
 
Ja po wizycie.
Mały Ludek wazy 2.700 / koncze 34 tydz/. Jest wiekszy o 2 tyg.od rowiesnikow. Termin teraz pokazuje na 19.grudnia. Szyjka trzyma sie ale sie skrocila..czulam to..mam 2.3mm a srednia 2.5mm

Ogolnie bedzie duzy i mam sie umawiac na cc. Nie mam skierowania ale powiedzial ze nie mogą odmówić.
Mam duzo wod i macica sporo urosla.

Powiedział ze mam nie dziwgac...alw ja nie dzwigam. No i mowi ze teraz pelnia i za kilka dni sie uspokoi napinaia itd.

A mnie tez tak z boku wypina. Boli to.
 
Hej. Jestem tu nowa ☺
Wcześniej trafiłam na forum o inseminacji. Bo tak się nam udało po ponad 2 latach.
Jestem w 38 tygodniu ciąży termin mam na 16 grudnia i teraz trafiłam na to forum. Przyjmiecie mnie? ;)
Zaczynam juz fiksowac z nerwów jak to będzie ☺
 
Hej. Jestem tu nowa ☺
Wcześniej trafiłam na forum o inseminacji. Bo tak się nam udało po ponad 2 latach.
Jestem w 38 tygodniu ciąży termin mam na 16 grudnia i teraz trafiłam na to forum. Przyjmiecie mnie? ;)
Zaczynam juz fiksowac z nerwów jak to będzie ☺
Hej, juz masz blizej niz dalej!
 
reklama
Do góry