reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hehe wyprzedzilas mnie bo wlasnie mialam pisac ze mamy pierwszego dzidzia ;)

Ja dzis wizyta ciekawe co mi powie na to ulozenie malego.

A co się stało, że urodziła już rozwarcie miała? Było to zaskoczenie czy lekarze informowali, że może być wcześniak? A jak malutka się czuje?
Dziewczyny a jak z tym maleństwem kiedyś pisałyście, że na ogólnym fb urodziły się dwa wcześniaki jeden zmarł a drugi jak się czuje?
 
reklama
A co się stało, że urodziła już rozwarcie miała? Było to zaskoczenie czy lekarze informowali, że może być wcześniak? A jak malutka się czuje?
Dziewczyny a jak z tym maleństwem kiedyś pisałyście, że na ogólnym fb urodziły się dwa wcześniaki jeden zmarł a drugi jak się czuje?
Miała zespół HELLP. Nie spodziewała się tego, cc na cito. Pisala, że malutka na się dobrze, a ona również dochodzi do siebie po cięciu :)

Ten drugi wcześniak z ogolnego fb ma sie dobrze :)
 
O kurcze już dzidziuś :) Zdrówka dla mamy i maleństwa

A mam pytanie czy wy pierzecie takie nowe wkłady do kołdry i poduszki. Ja wózek mam od szwagierki takie sredni ale w sumie zimę w nim przechodzę a kupię na wiosnę nową spacerówkę.
 
Moja przygoda z kp dobiegła końca. Mogłabym odsprzedać laktator elektryczny canpol easy start. Użyłam go maks do 10ciu razy. Kupiony w styczniu. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to priv [emoji6]
 
Ja kiedyś chciałam kupić pieluchy, ale mąż przewrażliwiony zabronił żeby nie zapeszać, a jak w poniedziałek jechałam na izbę przyjęć do szpitala to sobie pomyślałam, że zupełnie nic nie mam dla siebie i dla dziecka. Chyba będzie trzeba się jednak wybrać na zakupy.
 
Super, że wizyty udane. Ja idę w przyszłym tygodniu..mam nadzieję że synuś pociągnął z wagą, bo trochę mnie martwi, że jest taki maluszek. Ja z sił ostatnio opadłam, a jeszcze tyle do zrobienia.. Macie już kupione wózki? Jakie wybralyscie ? Miłego dnia wszystkim

A przypomnij ile synuś ważył i w którym tygodniu? Ja mam po córce wózek tako jumper light nie jest jakiś wymyślny, ale ja z niego byłam zadowolona.
 
Super, że wizyty udane. Ja idę w przyszłym tygodniu..mam nadzieję że synuś pociągnął z wagą, bo trochę mnie martwi, że jest taki maluszek. Ja z sił ostatnio opadłam, a jeszcze tyle do zrobienia.. Macie już kupione wózki? Jakie wybralyscie ? Miłego dnia wszystkim
Mu mamy wózek po młodszym. X-lander x-move. Bede uzywac tylko gondoli, później sprzedam komplet i kupię mniejszą i szybko składana spacerówki. Fajny ten x-move, ale przy trojce dzieci i czas pakowania jak i zajmowanego miejsca w bagażniku ma znaczenie.
O kurcze już dzidziuś :) Zdrówka dla mamy i maleństwa

A mam pytanie czy wy pierzecie takie nowe wkłady do kołdry i poduszki. Ja wózek mam od szwagierki takie sredni ale w sumie zimę w nim przechodzę a kupię na wiosnę nową spacerówkę.
Kołdry czy poduszki też piore.
 
A tak mi przeszlo przez mysl dzisiaj ze zaraz sie zaczna rozwiazywac grudniowki:o

Ja mam wozek po synu, RikoBrano. Łóżeczko tez czeka w piwnicy z przewijakiem. Ostatnio domowiłam nowy recznik, nowy zestaw poscieli, jakies gadzety typu worki na pampersy itd i troche do mojej torby szpitalnej.
 
reklama
O jejku!!! Nie straszcie z tym rozwiązywaniem grudniówek! Ja nic nie mam i w naszym przypadku byłaby to katastrofa ;) Tym bardziej że to nasze pierwsze dzidzi i ja się gubię co kupować a co dopiero mąż :)
A nasza mała co badanie wykazuje bliższy termin... już o dwa tygodnie wcześniej z usg wychodzi :)
No to mnie zmobilizowałyście - siadam dziś w necie i zamawiam!!! No najpóźniej jutro... ;)
 
Do góry