reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No i w poniedziałek zaś szpital mnie czeka :( cukier za wysoki zwłaszcza po posiłkach . Dziś naczczo miałam 147.6.... to co będzie dopiero po posiłkach :(
 
reklama
@Kruszka ale super Ci się udało z tą kurtką u mnie niestety są używane po 100 zł zastanawiam się czy ją kupować. Gratuluję rocznicy ślubu i męża, który to z Tobą celebruje. Mój mąż niestety nie jest w ogóle romantyczny jak ja coś wymyślę, zorganizuję to pójdzie, ale żeby mi sam zrobił jakąś niespodziankę to nie ma co liczyć. :(

Ja używam witamin prenatal duo głównie ze względu, że mają dużo DHA, wyniki mam bardzo dobre.
Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to ja chodziłam, ale mi nic nie dała jak przyszło do porodu to oddychać i tak nie umiałam a reszty nie pamiętałam :)

@Kasia1296 a jakie masz cukry po posiłku? wiem, że pisałaś, że masz problemy ze spacerowaniem, ale może spróbuj iść na spacer po posiłku bo to bardzo spala cukier. Pewnie minie sporo czasu zanim znajdziesz produkty głównie chleb i wędlinę, które będą dobre na cukry. Bardzo ważna jest też porcja jaką zjadasz nie może być za duża. Ja się nauczyłam, że mojego chleba mogę zjeść tylko dwie kromeczki (niezbyt duże) bo jak zjem trzy to już mam za wysoki cukier, ale oczywiście nie możesz się głodzić.
 
Moja kondycja też osłabiła sie znacznie. Najgorsza zadyszka po schodach... isc idę długo ale mam malo okazji ostatnio. Zazwyczaj codziennie to jest godzina na dworze. Krokomierz odpalony wiec mierzymy.
Zadyszka jest juz nawet jak leze. Znow macica uciska przepone...niemile.

Też juz poczułam to gmeranie na dole. Moja wyobraznia szaleje. Jakby mi raczkami tam gilgotal i swoimi malutkimi paluszkami.

Jakims cudem schudlam pol kilo. A w ogole to Malutki swoimi gabarytami zmienil termin z 31 na 23 grudnia. Chociaz jest w srodku siatki centylowej.

Kasia, z tymi cukrami... Na szczescie malo juz nam zostalo do terminu.
 
Ja przy swoim pierwszym porodzie też się długo zastanwialam czy to skurcze porodowe:-D jestem ciekawa jak teraz będzie :p ja to z kolei chodzę dość szybko I energicznie, śmieją się ze mnie że zgubie dziecko:-D najgorzej mnie wkurza jak złapie mnie kolka wtedy poruszam się jak babinka:-D
 
Właśnie siedzę po wypiciu glukozy i czekam... liczyłam na to że puszczą mnie do domu ale kęcili trochę głową więc siedzę i czekam... aż do 12 masakra
 
Właśnie siedzę po wypiciu glukozy i czekam... liczyłam na to że puszczą mnie do domu ale kęcili trochę głową więc siedzę i czekam... aż do 12 masakra
No nie można chodzić przy tym badaniu. Wynik będzie niewiarygodny.

Mi się dziś nic nie chce kompletnie, ale muszę skoczyć po zakupy
 
@Kruszka ale super Ci się udało z tą kurtką u mnie niestety są używane po 100 zł zastanawiam się czy ją kupować. Gratuluję rocznicy ślubu i męża, który to z Tobą celebruje. Mój mąż niestety nie jest w ogóle romantyczny jak ja coś wymyślę, zorganizuję to pójdzie, ale żeby mi sam zrobił jakąś niespodziankę to nie ma co liczyć. :(

Ja używam witamin prenatal duo głównie ze względu, że mają dużo DHA, wyniki mam bardzo dobre.
Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to ja chodziłam, ale mi nic nie dała jak przyszło do porodu to oddychać i tak nie umiałam a reszty nie pamiętałam :)

@Kasia1296 a jakie masz cukry po posiłku? wiem, że pisałaś, że masz problemy ze spacerowaniem, ale może spróbuj iść na spacer po posiłku bo to bardzo spala cukier. Pewnie minie sporo czasu zanim znajdziesz produkty głównie chleb i wędlinę, które będą dobre na cukry. Bardzo ważna jest też porcja jaką zjadasz nie może być za duża. Ja się nauczyłam, że mojego chleba mogę zjeść tylko dwie kromeczki (niezbyt duże) bo jak zjem trzy to już mam za wysoki cukier, ale oczywiście nie możesz się głodzić.
Hej moje cukry po posiłku są różne zależy po jakim posiłku i o jakiej porze ale pomiędzy 150 do 190 więc spory a te 190 to przed spaniem... Dziś rano naczczo miałam 147,6
 
Ja biore prenatal dha i nic poza tym. Wyniki mam wszyskie ok:-) wczoraj bylam na wizycie, moja malutka w 27 i 4 d wazy 1100g. Jest na 41 centylu. A ja co raz to bardziej boje sie porodu!:-( im dalej tym jestem co raz to bardziej przerazona:-( :-( nie wiem czy to jakas moja fanaberia, ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic. W czwartek ide na pierwsze zajecia do szkoly rodzenia,moze po tym moje leki troche zostana rozwiane
Nie martw się i nie wyobrażaj za wiele bo każdy poród jest inny, a jak już nadchodzi to wszystko jest obojętne byle dzidziolek wylazł. Wszystko będzie dobrze, nim się obejrzysz będzie po.... Myślę że ważne mieć zawsze bliska osobę ze sobą, żeby walczyła o swoje jak położne czy lekarze są wredni... O znieczulenie czy ewentualnie cc. Będzie dobrze
 
reklama
Ja przy swoim pierwszym porodzie też się długo zastanwialam czy to skurcze porodowe:-D jestem ciekawa jak teraz będzie :p ja to z kolei chodzę dość szybko I energicznie, śmieją się ze mnie że zgubie dziecko:-D najgorzej mnie wkurza jak złapie mnie kolka wtedy poruszam się jak babinka:-D
Zazdroszczę :) ja w pierwszej ciąży do końca pracowałam, kondycja była spoko. W tej przez ciągłe ,, coś'', nakaz polegiwania, zero ruchu - kondycja na poziomie zero. Każde wychodzenie po schodach zadyszka. Przytyłam 5kg a czuję się jak słoń :) więc w planach ambitnie po porodzie szybko wrócić do formy. Zobaczymy jak to będzie :)
 
Do góry