reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

@Abies33 ja kibicuje od 20 lat, uwielbiam siatkówkę:)
Brzuch w stresie może pobolewac, lepiej nie serwować sobie stresów;)

A to nie jest jeszcze za wcześnie na ostateczne ułożenie dzidziusia do porodu? A jak by teraz było wszystko dobrze z ułożeniem to musisz i tak mieć cc czy chcesz?
Raczej po dwóch cc nie mam szansy na poród naturalny. Obie ciąże zakończyły się cc, bo chłopcy byli ułożenie pośladkowo. Ok 30 tc już tak byli i nie raczyli zmienic pozycji, mimo ćwiczeń. Dlatego jestem baaardzo zdziwiona, że córka leży glowkowo.
Dziewczyny mam do was pytanie jak ogarnęłyście temat kurtek? Ja dziś wcześnie rano musiałam wyjść z domu było dwa stopnie miałam wielki szalik i rozpiętą kurtkę bo w jesienne się nie zapinam było mi ciepło, ale jak wróciłam do domu ściągnęłam spodnie to miałam bardzo zimny brzuch i się wystraszyłam żeby nic się nie stało.
Nie mam kurtki i nie wiem co robić... Ale chyba poszukam jakiegoś uzywańca...
 
reklama
@gacoperek prawda jest taka że to dziecko rozkręca nam laktacje. Oczywiście powinno być dobrze przystawione do piersi, no i nie mieć np. zaburzonego ruchu ssania, lub krótkiego wedzidelka. Nie ma czegoś takiego jak chudy czy za tłusty pokarm to mity powielane do tej pory. Karmienie zaczyna się też u nas w głowie dużo zależy od nas jak my do tego podejdziemy:)
 
I jak po wizycie w szpitalu? Coś się wyjaśniło?
Hej... W szpitalu miałam rozmowę na temat cukrzycy ciążowej dostałam glukometr i muszę mierzyć cukier 2 razy w tyg 7 razy w ciągu dnia . Za 2 tyg zaś wizyta w szpitalu... Do tego zrobili mi usg i zeczywiscie jest dużo wód płodowych na szczęście z małą wszystko ok ważyła w 29+4 1745g więc pewnie będzie duża... Do tego miałam wizytę z dietetyk więc pewno za dobrze nie jest... Jak cukier będzie zbyt wysoki czeka mnie branie insuliny
 
Hej... W szpitalu miałam rozmowę na temat cukrzycy ciążowej dostałam glukometr i muszę mierzyć cukier 2 razy w tyg 7 razy w ciągu dnia . Za 2 tyg zaś wizyta w szpitalu... Do tego zrobili mi usg i zeczywiscie jest dużo wód płodowych na szczęście z małą wszystko ok ważyła w 29+4 1745g więc pewnie będzie duża... Do tego miałam wizytę z dietetyk więc pewno za dobrze nie jest... Jak cukier będzie zbyt wysoki czeka mnie branie insuliny
Może uda się opanować cukrzycę dietą, wówczas insulina nie będzie potrzebna. Powodzenia :)
 
Hej ja dzis też po wizycie. Rowno 27 tydzien. Malutki waży 1114 gram. Szyjka 37mm. Ogolnie cukry mam dobre, dostalam suplement zelaza. Za to moja waga zaczyna isc w gore! Na plusie 5 kilo.
 
Dziewczyny mam do was pytanie jak ogarnęłyście temat kurtek? Ja dziś wcześnie rano musiałam wyjść z domu było dwa stopnie miałam wielki szalik i rozpiętą kurtkę bo w jesienne się nie zapinam było mi ciepło, ale jak wróciłam do domu ściągnęłam spodnie to miałam bardzo zimny brzuch i się wystraszyłam żeby nic się nie stało.

Ja sie zasune w swoja stara ale jestem tak scisnieta jakbym miala peknac :D i sie rozsuwam bo mi nie wygodnie, musze sprobowac swoja kurtke zimowa czy brzuch sie w nia zmiesci :) mam nadzieje ze sie rozpakujemy przed wielkimi mrozami, zazwyczaj grudzien lubi byc plusowy :) zwlaszcza w swieta :D
 
A czujecie dziecko jak wam sie kreci tak bardzo nisko? na wysokosci kosci lonowej? ja czasem je tam czuje jak mi naciska na dol, nie jest to zbyt przyjemne :) ciekawe czy az tak nisko siedzi czy co :D
 
A czujecie dziecko jak wam sie kreci tak bardzo nisko? na wysokosci kosci lonowej? ja czasem je tam czuje jak mi naciska na dol, nie jest to zbyt przyjemne :) ciekawe czy az tak nisko siedzi czy co :D
Oj tak. Teraz już po całym brzuchu, bardzo nisko i też wysoko pod żebrami. Właśnie cały brzuch mi podskakuje.takie wygibasy synek funduje :)
 
Ja sie zasune w swoja stara ale jestem tak scisnieta jakbym miala peknac :D i sie rozsuwam bo mi nie wygodnie, musze sprobowac swoja kurtke zimowa czy brzuch sie w nia zmiesci :) mam nadzieje ze sie rozpakujemy przed wielkimi mrozami, zazwyczaj grudzien lubi byc plusowy :) zwlaszcza w swieta :D
Kompletnie w żadnej nie mogę się zapiąć. Początkowy plan jest taki: grubszy sweter, szał i odpięta kurtka. Zobaczymy jak się pogoda wyklaruje. Liczę że do grudnia nie będzie mrozów. Nie widzi mi się specjalnie kurtki kupować. Zobaczymy .. Brzuch rośnie w oczach.
 
reklama
Ja chodze w cienkiej parce a pod spod gruba bluza. Ale to tylko opcja do sklepu, na spacer....
Kurtke mam ale zimową a na taka za szybko.

A ruchy czuję jakby mi Dziecię pilates w brzuchu robiło :D Tak nisko narazie nie. Ale boki. No i ten nacisk na pecherz jak stoję.
Wlasnie wrocilam z wc i znow mi sie chce....
 
Do góry