reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A czemu tak długo musisz czekać na wizytę jeżeli mogę wiedzieć? Wiesz to jest moja ciąża wyczekane bo pierwsza straciłam w 8tygodniu i też przez to się martwię
Kochana to moja 5ta ciaza wyczekana i skoro lekarz nie alarmuje to na pewno jest ok [emoji4] jak Masz łożysko np. Na przedniej ścianie to bardzo długo możesz nie czuć a później delikatnie
 
reklama
Ja dzisiaj snilam ze urodziłam i synka i córkę i karmilam a nic dla nich nie miałam [emoji23]

Wgl coraz ciężej mi się robi brzuszek mam już duży widze sama ze na te tyg to już jest niezły więc pewnie do porodu będzie ho ho . Ciężko mi się ułożyć dech mi przytyka a kręgosłup mój pochrzaniony coraz mocniej uwiera .
Od 2 dni krew z nosa nie łapie ale jest nie wiem czy zmęczenie czy upały
 
Ja dzisiaj snilam ze urodziłam i synka i córkę i karmilam a nic dla nich nie miałam [emoji23]

Wgl coraz ciężej mi się robi brzuszek mam już duży widze sama ze na te tyg to już jest niezły więc pewnie do porodu będzie ho ho . Ciężko mi się ułożyć dech mi przytyka a kręgosłup mój pochrzaniony coraz mocniej uwiera .
Od 2 dni krew z nosa nie łapie ale jest nie wiem czy zmęczenie czy upały
Motylku polecam wizytę u dobrego osteopaty naprawdę potrafi zdziałać cuda.
 
Motylku polecam wizytę u dobrego osteopaty naprawdę potrafi zdziałać cuda.
Mi to nic nie da juz :/ bo ja mam już teraz dożywotnio bóle kręgosłupa krzyżowego . Miałam stan zapalny kręgi nastawiane bo uciskaly na nerwy zepsulam w pracy sobie . I ja np. Dźwigać nie mogę . A wiadomo brzusio coraz cięższy więc mówili ze będę odczuwać i się zaczyna
 
Jeśli o ruchy chodzi to tak jak dziewczyny piszą jest to zależne od tego czy jest się szczupłą czy też nie.
Wszędzie piszą że od tego która to ciąża a w moim przypadku jakoś to się nie sprawdza.To moja 4 ciąża a ruchy juz takie wyraźniejsze czuję od tygodnia.W 1 ciąży czułam w 18 tyg,w 2 od 23,w 3 od 22
Dużo też zależy od tego gdzie umiejscowione jest łożysko..no i wspomniana nasza tkanka tłuszczowa;)
 
Mi to nic nie da juz :/ bo ja mam już teraz dożywotnio bóle kręgosłupa krzyżowego . Miałam stan zapalny kręgi nastawiane bo uciskaly na nerwy zepsulam w pracy sobie . I ja np. Dźwigać nie mogę . A wiadomo brzusio coraz cięższy więc mówili ze będę odczuwać i się zaczyna
A skąd wiesz ze nie da próbowałaś? [emoji4] Kobiety w ciąży też chodzą. Naprawdę to czarodzieje jak dla mnie.
 
Dziewczyny, mam dziś po południu polowkowe. Trzymajcie kciukasy plis

Ja miałam duże problemy z kręgosłupem z odcinkiem ledzwioweym. W ciąży z Franiem miałam przyklejone taśmy. Cierpiałam wiele lat, nikt mi nie był w stanie pomóc. Wciąż cwiczylam. Aż dopadlam mojego sąsiada fizjoterapeute. Wystarczyło kilkanaście sekund i stwierdził, że większość moich problemów wynika z braku porządnego rozciagnuecia po aktywności fizycznej. Rozbijanie moich mięśni bardzo bolalo. Ale przylozylam się później i było lepiej. Teraz ćwiczę mało, bólu prawie nie odczuwam. Cieszę się, że na niego trafiłam. Jak wrócę do moich porządnych ćwiczeń to już wiem, że lepiej je skrócić i znaleźć czas na rozciąganie.
Ta sytuacja pokazała mi, że nie należy się poddawać i warto szukać pomocy:)
 
Dzien dobry ja tez jestem skazana na bol kręgosłupa a teraz dodatkowo jak za długo śpię na jednym boku to boli mnie az mostek i odczuwam każdy kreg.......ale coz trzeba sie przyzwyczaić:-) :)
 
reklama
Do góry