reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja właśnie wracam z wizyty [emoji33][emoji33][emoji33] z moimi bąbelkami wszystko dobrze tylko pan doktor nie jest pewnie. Czy drugi to chłopak czy nie , jeden napewno [emoji6]
Waza 330g i 327g więc rosną super [emoji4]
Luteinę mam brać dlaej wrazie W [emoji4]
Kamień z serca mi spadł ze wszytsko ok , mam nadzieję że też powie to na połówkowych lekarz . Spokojnej nocy [emoji4][emoji8]

Super ze wszystko dobrze :) a to zagadka :) i jak tu ubranka kupowac :D a blizniaki sa jedno czy dwu jajowe? ;)
 
reklama
Ja też używam BioOil, ale chyba nie do końca mi pomaga.. chociaż może ja się niedokładnie smarowałam i pod pośladkiem zapomniałam, no sama nie wiem.. w sumie nigdzie indziej na razie nie mam ;)

Ja mam pharmaceris ale wiecej nie uzywam niz uzywam :D czyli jak zwykle u mnie hehe ale jak juz smaruje to tylko brzuch i piersi bo w innych miejscach to juz mam tyle ze chyba wiecej juz nie bedzie.
 
Ja na obiad mialam miec ogorkowa ale ja zjadlam kilka ogorkow a moj maz zjadl reszte :D no wiec bede robic nalesniki z serem i pewnie je podpieke w bulce tartej bo takie najbardziej lubie :)
 
No co my mamy za cywilizowany kraj o_O bylam w lidlu, kojarzycie dluga tasma na ktorej mozna rozkladac zakupy, kupa ludzi, stoję, byłam za taśma a lezaly tak piwka rowno to na nich juz wykladam zakupy zeby potem szybciej na tasme a tu pani do mnie podchodzi z kasy i mowi panią poprosze od razu do kasy woooow ale mi sie glupio zrobilo no ale klasa nie powiem

Zapas owocow jest i te ciuszki lupilu taniej np z 16 99 na 10 99, 2 pary spodenek za 10 99 kupilam super:)
 
reklama
Do góry