reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja właśnie wracam z wizyty [emoji33][emoji33][emoji33] z moimi bąbelkami wszystko dobrze tylko pan doktor nie jest pewnie. Czy drugi to chłopak czy nie , jeden napewno [emoji6]
Waza 330g i 327g więc rosną super [emoji4]
Luteinę mam brać dlaej wrazie W [emoji4]
Kamień z serca mi spadł ze wszytsko ok , mam nadzieję że też powie to na połówkowych lekarz . Spokojnej nocy [emoji4][emoji8]
 
reklama
Ja właśnie wracam z wizyty [emoji33][emoji33][emoji33] z moimi bąbelkami wszystko dobrze tylko pan doktor nie jest pewnie. Czy drugi to chłopak czy nie , jeden napewno [emoji6]
Waza 330g i 327g więc rosną super [emoji4]
Luteinę mam brać dlaej wrazie W [emoji4]
Kamień z serca mi spadł ze wszytsko ok , mam nadzieję że też powie to na połówkowych lekarz . Spokojnej nocy [emoji4][emoji8]
Oooooo super wieści[emoji173][emoji173][emoji173] a to dopiero zagadka , jak tu sprawdzić u Dwóch[emoji4][emoji4][emoji4]
 
Ja nie wiem co mam z tym spaniem. Nie dosc ze zasnelam o 1 to o 5 pobudka i zasnąć nie mogę. Ale zbieram sie w takom razie. Fejsa doprowadz do stanu użytkowania i jade pozalatwiam sprawy póki upałów nie ma. Musze do mopsu skoczyc, wnioski o 300+ złożyć i o przedłużenie 500+. Chłopaki śpią , pewnie pospia do 9-10 po treningu wczorajszym to pozalatwiam zanim wstana..potem najwyżej odespie[emoji4][emoji4][emoji4]

Milego dnia mamuśki[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Polska służba zdrowia.. ach taka cudowna.
Byłam u kardiologa. Zmierzyła mi Pani doktor ciśnienie i dała dwa skierowania na badania. Chciała dobrze, więc dała jeszcze skierowanie na izbę przyjęć w celu zrobienia ktg serca. Czekałam dwie godziny. Jestem w ciąży zagrożonej. Po owym czasie poprosiłam partnera aby poszedł i spytał kiedy zostanę przyjęta, ponieważ ciężko mi się już siedzi, w dodatku jest gorąco. Brzuch zaczyna mnie boleć. Usłyszał : mogę zaprowadzić Państwa do sali aby się Pani położyła na kozetce to tyle co mogę zrobić. Przede mną jakieś 15osob. A dodatkowo co jakiś czas ktoś przyjeżdżał karetką. Zdenerwowana weszłam do sali w której siedzą już ludzie w oczekiwaniu na lekarzy. Z jednej strony +\- po 20osob. Mój czas oczekiwania nieznany ale mniej więcej jeszcze od 2,5- do 6godzin.
Zrezygnowaliśmy. Jutro będę dzwonić do szpitala i się rejestrować na pozostałe badania.
Hmm. A niby kobiety w ciąży mają być przyjmowane poza kolejnością nawet w szpitalach...
Brak slow na taka sluzbe zdrowia! Zeby czlowiek caly czas mysial walczyc o swoje. Prawo to jedno, a prakrtka drugie niestety...
 
Witamy się :*
Upał niestety od rana, zaraz do pracy, dobrze, że jest ta klimatyzacja. Kompletnie nie mam pomysłu co dziś na obiad, coś na szybko i bez dużego gotowania żeby jeszcze bardziej mieszkania nie nagrzewać, jakieś pomysły? :)

Synek wieczorem pokopał jeszcze troszkę, bardzo delikatnie ale jestem pewna, że to on.. :D Pod pośladkiem zrobiły mi się okropne rozstępy, czy ktoś wie czy jakaś maść na blizny mi na to pomoże? wydaje mi się, że wcale mi tyłek i nogi nie przytyły a tu jednak.. :|

Szyba edycja: Syn znowu szaleje, koło pępka już go czuje.. jaram się na maxa :D
 
Witamy się :*
Upał niestety od rana, zaraz do pracy, dobrze, że jest ta klimatyzacja. Kompletnie nie mam pomysłu co dziś na obiad, coś na szybko i bez dużego gotowania żeby jeszcze bardziej mieszkania nie nagrzewać, jakieś pomysły? :)

Synek wieczorem pokopał jeszcze troszkę, bardzo delikatnie ale jestem pewna, że to on.. :D Pod pośladkiem zrobiły mi się okropne rozstępy, czy ktoś wie czy jakaś maść na blizny mi na to pomoże? wydaje mi się, że wcale mi tyłek i nogi nie przytyły a tu jednak.. :|

Szyba edycja: Syn znowu szaleje, koło pępka już go czuje.. jaram się na maxa :D
Ja caly czas uzywam bio.oila, ale ostatnio zostal mi polecony przez mame czworki dzieci w tym blizniakow eucerin olejek przeciw rozstepom i na istniejace, podobno b. Dobry [emoji4] trudno dostepny juz, ale w internetach jest.
 
reklama
Ja caly czas uzywam bio.oila, ale ostatnio zostal mi polecony przez mame czworki dzieci w tym blizniakow eucerin olejek przeciw rozstepom i na istniejace, podobno b. Dobry [emoji4] trudno dostepny juz, ale w internetach jest.
Ja też używam BioOil, ale chyba nie do końca mi pomaga.. chociaż może ja się niedokładnie smarowałam i pod pośladkiem zapomniałam, no sama nie wiem.. w sumie nigdzie indziej na razie nie mam ;)
 
Do góry