reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No [emoji16] teraz już tak [emoji4]
W zasadzie to procedura jest taka ze opieka w ciazy kiedy kobieta miała problemy z tarczyca przed ciąża , jest taka ze takie badanie robi się raz w miesiącu .
Sama jestem na tabletkach bo niedoczynnosc juz przed ciaza i robię raz w miesiącu badania tarczycowe mimo że odpukac sa dobre . Gdyby coś się zmieniło to i dawkę leku mam zmienić .
U Ciebie w zależności czy też masz problemy do końca życia na tabletkach czy nie. Bo jeśli nie to chyba nie ma potrzeby często badac
Szkoda mi nerwow na chodzenie nfz i pchanie sie z babkami
 
reklama
Szkoda mi nerwow na chodzenie nfz i pchanie sie z babkami
Ja też nie chodzę na NFZ, zazwyczaj idę do mojego Endo bez kolejki tak po receptę tylko wpadnę wypadne za Free . Jak sie coś będzie działo wyniki czy coś mam przyjść skonsultować do niego na oddział bo tez jest kardiologiem. Tyle mam z nim dobrze ze już moja rodzina i ja kupe lat chodzimy do niego to zawsze pomoże i machnie ręka byle dobrze bylo [emoji4]
 
Tyle ze ja oprócz standardowych to badam jeszcze krzepliwosc i takie tam wiec tez inaczej . Wizyta 180zl , droga 50zl , leki miesięcznie już teraz nie dużo coś koło 220 zł
Jakie badanie robisz na krzepliwosc?
Ja mam wszystkie badania bezpłatne, rozyczka, tokso, hiv itd. Ale to podobno zależy od laboratorium jaka ma umowę, np w przychodni gdzie pracuje moja mama musiałabym już część opłacić a tam gdzie chodzę do gina nie ma takiej potrzeby :)
 
Najgorzej ?! :o:oops:o_O że o 15 30 muszę wyjść, zawsze to ja pierwsza do wyjscia, ale dziś chętnie bym posiedziała;):laugh2:bo na dworze skwar, podejrzewam ze u mnie na 4 pietrze w mieszkaniu też ciekawie:sorry:
U nas w takie upały 26°w mieszkaniu, nie da się wysiedzieć, dobrze, że jak kończę o 17 pracę to już troszkę na dworze lżej, nie ten największy upał.. no ale i tak ta pogoda to masakra, w ciąży jestem zimnolubna.
 
Jakie badanie robisz na krzepliwosc?
Ja mam wszystkie badania bezpłatne, rozyczka, tokso, hiv itd. Ale to podobno zależy od laboratorium jaka ma umowę, np w przychodni gdzie pracuje moja mama musiałabym już część opłacić a tam gdzie chodzę do gina nie ma takiej potrzeby :)
Ja robię prywatnie nie chodzę nigdzie na NFZ poza tym większość i tak u mnie fundusz nie pokrywa w labie .
Ddimery aptt fibrynogen zazwyczaj
 
U nas w takie upały 26°w mieszkaniu, nie da się wysiedzieć, dobrze, że jak kończę o 17 pracę to już troszkę na dworze lżej, nie ten największy upał.. no ale i tak ta pogoda to masakra, w ciąży jestem zimnolubna.
U mnie aktualnie na 6 pietrze (godzina zła)
IMAG1947.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1947.jpg
    IMAG1947.jpg
    57,8 KB · Wyświetleń: 313
O masakra współczuję! To u mnie w domu fajnie chłodno, ocieplony dom robi swoje zasunelam rolety od słońca i też nie grzeje . Za to jak wychodzę to jak do piekarnika
 
reklama
Do góry