reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mi sesja przeszła kolo nosa darmowa[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22] fotografowie sie czasem o mnie biją a meza mam zazdrościucha okropnego i kariera moja sie zakończyła. Kiedys bylam modelka size plus [emoji3][emoji3][emoji3]
Ja zglosilam się na sesję na warsztatach foto , nie wiem pewnie się nie załapie to sami sobie zrobimy [emoji6] sprzęt mam to siostra cyknie a sama sobie obrobie [emoji4]
No szkoda ze wtedy Wam nie wypalilo ale może będzie okazja jeszcze
 
reklama
JESTĘ LODĘ [emoji23][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji24][emoji24][emoji24][emoji169][emoji169][emoji169] roztapiam się[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] ale zaczelam robic jak Wy. Bez bielizny po chacie, ino sukienka cienka
Ja czekam na kuriera przywiezie wiatrak . bo u mnie w miescie wszystkie wyprzedane. A ugotować sie przyjdzie
 
150 zl a wyniki robie w laboratorium i place okolo 50
Ja dalej nie kumam [emoji16] ale chyba moje myślenie ciążowe zakluca [emoji23]

Ja jak idę robić badania normalnie płacę ile mi tam wyjdzie , a wyniki konsultuje normalnie u mojej doktorki na wizycie . Robię badania raz na miesiąc i wizytę też tak mam [emoji4] nie mam osobnych wizyt na wyniki czy recepty.
 
Ja planuje jak przy pierwszym jak najmniej kosmetykow: do kapieli Hipp plyn do kapieli, sudocrem, do buzi na dwor nivea na kazda pogode chyba ze cos fajniejszego doradziciebo to takie geste... Warto miec chociazby probke bepanthen maść. Oliwke co kilka dni hipp/ bambino.

Kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
reklama
Umów sie raz na nfz do kogoś, i wtedy dadza Ci kartę informacyjna i nie będziesz musiala placic. A pamiętaj ze ciezarna to do specjalisty musi w 7 dni sie dostać.
Dokładnie ja tak zrobiłam
Wcześniej chodziłam do endo prywatnie, wizyta 2 stówki ;) od kiedy jestem w ciąży chodze na nfz bo i tak endokrynolog musiał mnie przyjąć do 7 dni. 200 zł w kieszeni :)
 
Do góry