reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Czy tylko ja mam takie niegrzeczne dzieci ktore wola malowac wszedzie tylko nie po kartce ? :D Zobacz załącznik 883307
Haha zdolniachy z tych twoich dzieci, na takie i podobne akcje polecam "magiczne gąbki" można w rosmanie kupić ale drogo, ja na alliexpress zamówiłam 50 szt. za 20 zeta, poradzą sobie z wszelką twórczością dzieciaków a dodatkowo z fugami, piekarnikiem i białymi podeszwami w butach, podstawa mojej egzystencji, absolutny must have szczególnie w domu gdzie są;););) małe szkraby
 
reklama
Haha zdolniachy z tych twoich dzieci, na takie i podobne akcje polecam "magiczne gąbki" można w rosmanie kupić ale drogo, ja na alliexpress zamówiłam 50 szt. za 20 zeta, poradzą sobie z wszelką twórczością dzieciaków a dodatkowo z fugami, piekarnikiem i białymi podeszwami w butach, podstawa mojej egzystencji, absolutny must have szczególnie w domu gdzie są;););) małe szkraby
Tez je kupuje na alie tylko krusza sie. Ale dobrze zmywaja
 
JESTĘ LODĘ [emoji23][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji24][emoji24][emoji24][emoji169][emoji169][emoji169] roztapiam się[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] ale zaczelam robic jak Wy. Bez bielizny po chacie, ino sukienka cienka
 
reklama
Do góry