reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Też mnie to dziwi ze napisali taka notke przy takim wyniku ... sama bym się glowila . A z usg wszystko ok ? Przyziernosc itd ?

Tak, wszystko było ok. Przezierność wynosiła 1,7 mm, kość nosowa była obecna. Zastanawia mnie to niesamowicie, przeczytałam już cały internet ale niczego sensownego się nie dowiedziałam. Pewnie po prostu zrobimy te badania dla świętego spokoju. Szkoda tylko, że koszt jest taki duży no ale, spokój najważniejszy:).
 
Takie mówienie ze urodzi Pani chore dziecko po takim wyniku to głupota lekarza bo to wcale nie jest zl y wynik ale pewnie mają jakieś swoje wytyczne ze tak napisali żeby może lepiej sie upewnić [emoji4]

Dagaa jaki cudowny !!! Mi się takie podobają bardzo

Ja póki co jeszcze nie szaleje z zakupami jeszcze czekam [emoji4]
Noo śliczny jest [emoji14] tez sie troche jeszcze boje, ale stwierdzilam, ze musimy powoli kompletowac wyorawke, bo nie mam zupelnie nic i nikt mi nic nie da...
Balam sie tez tego rozu, ale trudno, najwyzej bede sie martwic po kolejnym usg [emoji14]
 
Tak, wszystko było ok. Przezierność wynosiła 1,7 mm, kość nosowa była obecna. Zastanawia mnie to niesamowicie, przeczytałam już cały internet ale niczego sensownego się nie dowiedziałam. Pewnie po prostu zrobimy te badania dla świętego spokoju. Szkoda tylko, że koszt jest taki duży no ale, spokój najważniejszy:).

Hejka, ja robiłam badanie Panorama wogole jeszcze przed testem PAPPA i usg genetycznym, mój lekarz nie widział żadnych problemów ale zasugerował Panoramę na zasadzie „jest takie badanie, jak Państwo mają możliwość to myślę, że zawsze warto je robić”. My wybraliśmy pakiet rozszerzony w Synevo, on wykrywa także różne mikrodelecje, które są niezależne od wieku kobiety. Generalnie z tego co się dowiedziałam na teście PAPPA, lekarze w Polsce zalecają Panoramę dopiero gdy w tych podstawowych badaniach wyjdzie coś niepokojącego, a na przykład w USA praktyka jest odmienna i test Panorama jest polecany właściwie wszystkim kobietom spodziewającym się dziecka, niezależnie od wyników PAPPA. Także z mojej perspektywy powiem Ci, że jeśli możesz, to warto go wykonać - pewność, którą zyskasz jest bezcenna :)
 
Tak, wszystko było ok. Przezierność wynosiła 1,7 mm, kość nosowa była obecna. Zastanawia mnie to niesamowicie, przeczytałam już cały internet ale niczego sensownego się nie dowiedziałam. Pewnie po prostu zrobimy te badania dla świętego spokoju. Szkoda tylko, że koszt jest taki duży no ale, spokój najważniejszy:).
To ja mysle ze bedzie wszystko dobrze [emoji4] Ale tak jak mówisz jak ktoś zasieje ziarno niepewności to potem się myśli ciągle
 
Noo śliczny jest [emoji14] tez sie troche jeszcze boje, ale stwierdzilam, ze musimy powoli kompletowac wyorawke, bo nie mam zupelnie nic i nikt mi nic nie da...
Balam sie tez tego rozu, ale trudno, najwyzej bede sie martwic po kolejnym usg [emoji14]
Hehe ja nie ale moja siostra za to robi ciociowe zakupy [emoji23] kurczę ja jestem pewna ze Julka Ale tez tak bym chciała mieć to udokumentowane jak to sie mówi [emoji23]
 
Hejka, ja robiłam badanie Panorama wogole jeszcze przed testem PAPPA i usg genetycznym, mój lekarz nie widział żadnych problemów ale zasugerował Panoramę na zasadzie „jest takie badanie, jak Państwo mają możliwość to myślę, że zawsze warto je robić”. My wybraliśmy pakiet rozszerzony w Synevo, on wykrywa także różne mikrodelecje, które są niezależne od wieku kobiety. Generalnie z tego co się dowiedziałam na teście PAPPA, lekarze w Polsce zalecają Panoramę dopiero gdy w tych podstawowych badaniach wyjdzie coś niepokojącego, a na przykład w USA praktyka jest odmienna i test Panorama jest polecany właściwie wszystkim kobietom spodziewającym się dziecka, niezależnie od wyników PAPPA. Także z mojej perspektywy powiem Ci, że jeśli możesz, to warto go wykonać - pewność, którą zyskasz jest bezcenna :)

Hej, gdyby nam na początku ktoś zaproponował test PAPPA albo Panoramę to pewnie zdecydowalibyśmy się na tę drugą opcję od razu. Teraz wiem, że przy kolejnej ciąży właśnie tak zrobię. Nam aktualnie ginekolog zaproponował jakiś pakiet z Synevo za około 2600 zł, niestety nie powiedział co zawiera. Pamiętasz może ile kosztował Was ten rozszerzony? oczywiście o ile to nie tajemnica:).
 
reklama
Taki pierwszy prezent dla Julenki ♡
20180710_131531.jpg
received_1307156126085347.jpeg
 

Załączniki

  • 20180710_131531.jpg
    20180710_131531.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 235
  • received_1307156126085347.jpeg
    received_1307156126085347.jpeg
    50,5 KB · Wyświetleń: 236
Do góry