reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Sabi i pięknie! [emoji7][emoji7][emoji7] GRATULACJE [emoji4]

ja na połowkowe się pisałam do tego z certyfikatem co ostatnio i tez bede mieć na fundusz

Ach chce sobotę [emoji4] ciekawi mnie czy w końcu córcia czy synus hihi nie żeby to było istotne tylko taka czysta ciekawość [emoji4]
Ciekawe jaki już duży bobasek
 
reklama
Witajcie :) bylam dzisiaj na usg na nfz. Już nigdy wiecej tam nie pójdę... badał mnie lekarz który nie dość ze nie wyglądał jak lekarz tylko ochroniarz to jeszcze nie miał rękawiczek jednorazowych i mnie tam dotykał... zorientowałam sie juz po fakcie wiec nie było czasu na reakcje. Dowiedziałam sie tylko, ze dzidzia ma 6cm i jest wszystko ok - wiec to najważniejsze. Zastanawia mnie jedno, na prenatalnych mam napisane ze łożysko jest z tylu nisko, a ten lekarz mowi dzis, ze łożysko jest z przodu i jest prawidłowe... jak Wasze wizyty? @Sabi czekam z niecierpliwoscia jak u Ciebie wizyta dzis :)
[emoji85] szczena mi opadła... :O serio... współczuję ;*
 
Sali super wieści, wszystko pięknie jedna dziewczynka, a tak się balas bliźniaków
Nie wyobrażam sobie żeby jakikolwiek lekarz badał mnie bez rękawiczek, to jakiś absurd.
A nie zapytalas po badaniu dlaczego tak zrobił.
 
No jestem!! :D
Matko dziewczyny tyle stresu co ja dzis mialam, to chyba nikt...
Ale do rzeczy, no wiec wszystko jest w porzadku! To znaczy wyniki bede miala w czwartek, ale jak zobaczylam dzidziusia jak fika, to sie poryczalam panu doktorowi ;) wszystko ma na swoim miejscu, ukladalo sie cudownie do badania, kosc nosowa jest, wszystko jest jak powinno :) dzidzia ma 7,8 cm, wg usg 13+5 tydzien :)
Jesli chodzi o wyniki, to z samego usg wyszlo, ze 1:1280 jesli chodzi o choroby genetyczne, Pan doktor bardzo mily wyjasnil, ze to niskie prawdopodobieństwo i u nich lekarzy jest tak, ze ponizej 1000 sugeruja badanie krwi, a ponizej 300 to juz sa wszelkie badania..wiec wytlumaczyl, ze jest dobrze, po czym zapytal czy robimy krew dodatkow, ale po rozmowie stwierdzilismy ze to nie jest konieczne...pogadalam jeszcze chwile, a Pan doktor mowi, ze mam siadac to tej krwi, zrobi mi ja za darmo :eek: a przeciez to 150zl...i oczywiscie zaczęłam sobie wkrecac...ale szybko wyparlam zle mysli, bo przeciez mowil, ze jest ok.

Tak mi pokazywal ta dzidzie na wszystkie strony i za chwile mowi, ze pokaze mi cos fajnego ;) i pokazal obraz w 4D? Kurde nie wiem, w kazdym razie wkleje zdjecie dzidziola :)

Aaa najwazniejsze, to nasza 90procentowa córeczka :)Zobacz załącznik 868524 Zobacz załącznik 868524Zobacz załącznik 868525
O kuzwa!!!!ale pięknie!!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji8] ja az sama sie wzruszylam to czytając. Cudowne zdjęcia[emoji173][emoji173]
 
Sabi i pięknie! [emoji7][emoji7][emoji7] GRATULACJE [emoji4]

ja na połowkowe się pisałam do tego z certyfikatem co ostatnio i tez bede mieć na fundusz

Ach chce sobotę [emoji4] ciekawi mnie czy w końcu córcia czy synus hihi nie żeby to było istotne tylko taka czysta ciekawość [emoji4]
Ciekawe jaki już duży bobasek
Ja tez jeszcze nie wiem kto u mnie mieszka[emoji24] za dwa tyg sie dowiem
 
Dziewczynka, juz widze siebie jak szyje te sukieneczki :) 90 proc to duzo, pare razy sprawdzal pod kazdym kątem, takze licze po cichu, ze zmian juz nie bedzie ;) M tylko nie bedzie mial Karolka :p
Moze dzis zasne spokojnie, bo ostatnio przesypiam max 3-4h...
 
Jezu tak mysle o tych rękawiczkach i nie wiem czemu nie zwróciłam mu uwagi... bylam tak skupiona na tym czy dzidzia żyje, ze zacisnęłam zęby... dodam ze to była pracownia usg w jednym z większych szpitali w Katowicach, wiec widac na nfz nawet na rękawiczkach sie oszczędza, masakra. Nigdy wiecej tam nie pojde. Odebrałam na pocieszenie wyniki pappa i przy każdej trisomii wyniki skorygowane to <1:20 000. Kamień z serca [emoji4] Sabi, super wieści [emoji6] a u mnie dzis na obiadokolacje kluski na parze z sosem jagodowym <3
 
Dziewczynka, juz widze siebie jak szyje te sukieneczki :) 90 proc to duzo, pare razy sprawdzal pod kazdym kątem, takze licze po cichu, ze zmian juz nie bedzie ;) M tylko nie bedzie mial Karolka [emoji14]
Moze dzis zasne spokojnie, bo ostatnio przesypiam max 3-4h...
Gratulacje kochana :) :) cieszę się bardzo daj znać jak twój M zareaguje :)
 
reklama
Do góry